1x Veroval® Nesnášenlivost lepku - domácí test

Kód: 5097
394 Kč –14 %
lepek 98% 10min vhodný pro děti z krve
394 Kč –14 % 335 Kč / ks 299 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Rychlý a spolehlivý domácí test ke zjištění nesnášenlivosti lepku. Výsledek do 10 minut.

Senzitivita: 98 %, specificita: 96,67 %, přesnost 98%.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trápí vás často nadýmání nebo pocit nafouklého břicha? Máte problém s častými průjmy? Nedaří se vám zhubnout? Tyto příznaky mohou ukazovat na nesnášenlivost lepku.

Otestujte se a najděte příčinu svých obtíží. S testem na nesnášenlivost lepku Veroval zjistíte výsledek už za 10 minut.

Jak test funguje?

Test z malého vzorku krve zjistí přítomnost protilátek proti transglutamináze (IgA protilátek), které jsou známkou nesnášenlivosti lepku. Tento test je vhodný k prvotní diagnóze, ale rovněž ke kontrole průběhu při léčbě a při dodržování diety. Zjistíte tak, zda se hlídáte dostatečně. Při bezlepkové dietě IgA protilátky během několika týdnů zanikají a po 6 měsících byste je již neměli vůbec detekovat. Spolehlivost testu Veroval pro nesnášenlivosti lepku je vyšší než 98 %.

Jednoduché použití

  1. Potřebujete pouze jednu kapku krve.
  2. Odeberte ji lancetou přiloženou k testu.
  3. Smíchejte krev s roztokem. Je přitom důležité směs řádně protřepat.
  4. Odkápněte směs na testovací kazetu a za 10 minut odečtěte výsledek

Bílkovina zvaná lepek

Často se vyskytující žaludeční a střevní potíže bez jasné příčiny, například nadýmání nebo průjem, mohou být způsobeny nesnášenlivostí lepku – bílkovinou obsaženou v mnoha potravinách. Dalšími příznaky nesnášenlivosti lepku může být výrazný úbytek na váze, častá tvorba aftů, projevy nedostatku živin nebo kožní onemocnění.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Veroval je značkou, která stojí v popředí inovativního zdravotnického vybavení, přinášející spolehlivost a preciznost do každodenní péče o zdraví. S širokým spektrem produktů, od tlakoměrů až po diagnostické testy, umožňuje Veroval lidem aktivně spravovat a monitorovat své zdraví z pohodlí domova. Základním kamenem filozofie značky je poskytování uživatelsky přívětivých, vědecky podložených řešení, které podporují zdravý životní styl a prevenci.

Produkty Veroval jsou vyvinuty s důrazem na přesnost, spolehlivost a snadné použití. Díky moderním technologiím a stálému výzkumu nabízí Veroval inovativní přístupy k domácí diagnostice, které jsou srozumitelné a přístupné široké veřejnosti. Veškeré produkty jsou klinicky ověřeny.

Proč Veroval:

  • přesné
  • spolehlivé
  • uživatelsky přívětivé

 

Produkty značky Veroval naleznete v kategoriích Testy, Teploměry a Tlakoměry.