Vermione Strong, reparační krém s bioaktivními enzymy, 50ml

Kód: OM78702
465 Kč / ks 384 Kč bez DPH
Skladem u partnera
Možnosti doručení
  • Korekční a reparační krém Vermione STRONG s enzymy určený k rychlému dlouhotrvajícímu zlepšení stavu poškozené, či poraněné pokožky .
  • Pečuje o pokožku se sklonem k bércovým vředům a na bércové vředy již vzniklé – krém aplikujte přímo do otevřené rány na tkáň. Krém vytváří tkáň novou a povrch pokožky uzavírá.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bércové vředy jsou dlouhodobě nepříjemné onemocnění vznikající v důsledku nedostatečnosti žilního systému dolních končetin. Bércové vředy se nejčastěji nacházejí v oblasti bérce, méně často pak v oblasti vnitřního kotníku. Původně nenápadná změna barvy kůže může vést až ke vzniku hluboké, rozsáhlé hnisající rány. Bércové vředy představují defekt zasahující do hlubších vrstev kůže, tedy do škáry. Někdy může prorůstat i hlouběji na svaly, šlachy a kosti a tím je ničit. Bércové vředy vznikají z tepenných či žilních příčin.

Dále je vhodný na hemoroidy, pooperační/poporodní a poúrazové jizvy a rány. Krém je vhodný na křečové žíly, jejichž stěny prokrví a zprůchodní.

Díky vysokému podílu účinné látky (25%) je určený k rychlému a dlouhotrvajícímu zlepšení stavu poškozené pokožky postižené ekzémy a lupénkou. Vhodné kombinovat s krémem Vermione BETA k promaštění postižených ložisek.

Vzhledem ke svému složení funguje antisepticky, bojuje proti vzniku infekce. Vyvolává granulaci při tvorbě nové tkáně, čímž zároveň rozpouští tkáň nekrotickou.

V případě periorální dermatitidy kombinujte krém Vermione Strong s hydratačním krémem Vermione Alfa. Pokud se bude v místě onemocnění vyskytovat mokvající puchýřky přidejte antiseptický Vermione Gel.

Vlastnosti:

  • Díky svému složení a vysoké koncentraci účinné látky funguje v relativně krátkém čase (3 – 10 dní) aplikace efektivně na poraněnou pokožku s dlouhodobým výsledkem.
  • Enzymy obsažené v krému STRONG urychlují granulaci tkáně. Zároveň také krém STRONG rozpouští tkáň nekrotickou proto je vhodný pro aplikaci na hematomy.
  • Vermione STRONG je účinný v širokém spektru kožních onemocnění při všech kožních potížích, vyžadující rychlé a efektivní hojení kožní tkáně. Ať už to jsou již zmiňované popáleniny pooperační/poporodní jizvy, bércové vředy či hemoroidy. Dále krém STRONG je určen pro pacienty trpějící lupénkou na krvavá popraskaná lůžka pokožky. V tomto případě doporučujeme kombinaci krému s krémem Vermione BETA.
  • pH: 5,0 – 7,0
  • Netestováno na zvířatech
  • Koncentrace účinného extraktu: 25 %
  • Účinná látka = Obsažené enzymy získané z výtažku extraktu z kalifornských žížal. 

Krém je plněn do speciálního podtlakového obalu s Airless systémem, který Vám zaručí kompletní spotřebu celého obsahu krému uvnitř balení.

Doporučená aplikace: 1-2x denně

Složení:
Aqua, Earthworm (Vermione) Extract, Squalane, Panthenol, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Alcohol, Glycerin, Polyacrylamide, Olea Europaea Fruit Oil, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Tocopheryl Acetate, C 13-14 Isoparaffin, Carthamus Tinctorium Seed Oil, PEG-40 Stearate, Laureth-7, Magnesium Carbonate, Trifolium Pratense Flower Extract, Caffeine, Citric Acid, Acetic Acid, Sucrose, Amorphophallus Konjac Root Extract, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum
 

LÉKAŘ RADÍ

Léčebné využití přípravků řady Vermione STRONG. V “chirurgické“ části gynekologie a porodnictví je doporučujeme na ošetření všech typů operačních ran. Zahrnují rány po klasických břišních operacích a císařských řezech, po endoskopických výkonech i episiotomie a poranění vzniklá v souvislosti s vaginálními porody. U episiotomií je s výhodou ošetřovat i část rány zasahující do poševního vchodu. Osvědčený postup pro ošetření čerstvých ran: na počátku se používá Vermione STRONG. Je velmi efektivní při udržení čistoty a uzávěru řezné plochy. Nanáší se přímo na operační ránu od druhého pooperačního dne, 2x denně, typicky po dobu 5 až 7 dnů. Na aplikaci Vermione STRONG se navazuje s promašťujícím krémem Vermione BETA, přičemž doporučujeme ránu a okolí ošetřit 3-4x denně. Krém se aplikuje nejméně do stavu uspokojivého zhojení rány; s výhodou je však dobu o několik týdnů přesáhnout, výsledkem bývá měkká nezbarvená nenápadná jizva v místě předchozí rány. Některé pacientky a matky se mohou s výhodou pokusit využít přípravky Vermione ke korekci již zhojených ran. Týká se to hlavně dohojených episiotomií po vaginálních porodech, které jsou nezřídka zdrojem nepříjemných pocitů tahu, napětí či dokonce bolesti při pohlavním styku nebo defekaci. Aplikací lze dosáhnout změknutí a uvolnění jizvy. Stejným způsobem se ale lze pokusit o ovlivnění jizev na břišní stěně či kdekoliv jinde.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Exém a lupénka
Hmotnost: 0.05 kg
Objem: 50 ml
Země výroby: Česká republika
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
AP Avatar autora | 15.9.2023
Spokojenost
5
Avatar autora | 13.9.2023
Toto je neuvěřitelně účinný krém pro léčbu bércových vředů. Viděl jsem výrazné zlepšení během několika dnů aplikace. Navíc, není testován na zvířatech, což je pro mě důležité. Velmi doporučuji tento produkt všem, kteří bojují s bércovými vředy.

Vermione - péče, které důvěřuji

Vermione, to je čeká kosmetika, která obsahuje biologický extrakt z kalifornských žížal. Kkrémy Vermione dokáží působit blahodárně v širokém spektru kožních problémů.

Vermione pomáhá při popáleninách, lupénce, bércových vředech, pigmentových skrvrnách, jizvách, oparech as mnoha dalšími kožními problémy. 

Základní složkou jsou enzymy
Enzym je specifická organická molekula urychlující reakce v organismech (působí jako biokatalyzátor). Umožňuje tak průběh reakcí i při relativně nízkých teplotách, neutrálním pH a atmosférickém tlaku, které se v organismech běžně vyskytují.

Proč Vermione?
Přípravek Vermione a technologie výroby je zcela nová v tom, že se podařilo vytvořit komplex vysoce účinných látek, které spolu, za normálních podmínek velmi rychle reagují a za běžných teplot se původně účinné látky během 24 hodin znehodnocují. V případě bioaktivního extraktu Vermione získaného z kalifornských žížal, bylo unikátní patentovanou technologií dosaženo stabilizace těchto látek, a to až do teplot nad 50 °C. Extrakt  má velmi vysokou vstřebatelnost i na neporušené pokožce, kdy rozkládá odumřelé části pokožky, ale zdravé buňky nepoškozuje, naopak vyživuje.