Venkovní vitrína typu T, 12 x A4
Kód: VH-SCT12XA4PHDetailní popis produktu
- Originální design hodící se do každého prostředí
- Hloubka vnitřních prostor je 25 mm
- Vhodná pro venkovní použití - opatřena silikonovým těsněním - IP56
- Opatřena cylindrickým zámkem proti neoprávněné manipulaci
- Pro použití magnetů a suchých popisovačů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klaprámy a vitríny |
|---|---|
| Hmotnost: | 23.28 kg |
| EAN: | 8595578316674 |
| Barva: | Stříbrná |
| Hloubka: | 4,7 cm |
| Materiál: | Hliník |
| Šířka: | 102,5 cm |
| Výška: | 106,5 cm |
| Formát: | 12 x A4 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Česká firma Jansen Display dnes Showdown Displays Europe s dlouholetou tradicí je největším evropským výrobcem a distributorem prezentačních systémů.
Nabízejí rámy na plakáty, reklamní stojany, reklamní áčka a kancelářské vybavení.
Produkty značky Jansen naleznete v kategorii Jansen Klaprámy a vitríny.
