Venkovní uzamykatelná vitrína Slim, 9 x A4
Kód: VH-SCTE9XA4PHDetailní popis produktu
Voděodolná s certifikací IP56 - stupeň krytí IP56 znamená částečnou ochranu proti vniknutí prachu a odolnost proti stříkající vodě velmi silným proudem
Štíhlý a elegantní vzhled
S bílou magnetickou zadní stěnou
Certifikát požární ochrany B1 DIN 4102
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klaprámy a vitríny |
|---|---|
| Hmotnost: | 17.96 kg |
| Barva: | Stříbrná |
| Hloubka: | 4,0 cm |
| Materiál: | Hliník |
| Šířka: | 101,2 cm |
| Výška: | 75,0 cm |
| Formát: | 9 x A4 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Česká firma Jansen Display dnes Showdown Displays Europe s dlouholetou tradicí je největším evropským výrobcem a distributorem prezentačních systémů.
Nabízejí rámy na plakáty, reklamní stojany, reklamní áčka a kancelářské vybavení.
Produkty značky Jansen naleznete v kategorii Jansen Klaprámy a vitríny.
