Uzamykatelná vitrína s posuvnými dveřmi - protipožární, 8 x A4
Kód: VH-SCSL8XA4Detailní popis produktu
- Interiérová protipožární vitrína s certifikací B1 (verze s plechovými zády)
- Opatřena cylindrickým zámkem proti neoprávněné manipulaci
- Ideální použití v chodbách a evakuačních cestách
- 30 mm vnitřní hloubka
- Snadná výměna plakátů
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klaprámy a vitríny |
|---|---|
| Hmotnost: | 12.4 kg |
| EAN: | 8595578316285 |
| Barva: | Stříbrná |
| Hloubka: | 5,9 cm |
| Materiál: | Hliník |
| Šířka: | 94,0 cm |
| Výška: | 67,5 cm |
| Formát: | 8 x A4 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Česká firma Jansen Display dnes Showdown Displays Europe s dlouholetou tradicí je největším evropským výrobcem a distributorem prezentačních systémů.
Nabízejí rámy na plakáty, reklamní stojany, reklamní áčka a kancelářské vybavení.
Produkty značky Jansen naleznete v kategorii Jansen Klaprámy a vitríny.
