Urgo Hojení puchýřů diskrétní hydrokoloidní náplasti, 5 ks

Kód: OM91454
Akce
Značka: URGO
153 Kč –30 %
Urgo Hojení puchýřů diskrétní hydrokoloidní náplasti, 5 ks
153 Kč –30 % 107 Kč / ks 96 Kč bez DPH 21 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

Urgo Hojení puchýřů diskrétní hydrokoloidní náplast podporuje hojení puchýřů a úlevu od bolesti. Speciálně navržené pro ženy do otevřených bot a lodiček.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Urgo Hojení puchýřů diskrétní hydrokoloidní náplast 5 ks účinkuje jako skutečná druhá kůže – uleví od bolesti ihned po její aplikaci. Hydrokolodní vrstva náplasti při kontaktu s puchýřem vytvoří ochranný gel, který napomáhá obnově kůže, izoluje ránu od tlaků, tření a podporuje hojení. Náplasti jsou speciálně navržené pro ženy do otevřených bot a lodiček. Díky odolnosti proti vodě zůstávají na místě i během každodenního koupání či sprchování. Balení obsahuje 5 kusových náplastí 34 x 59 mm.

Hlavní vlastnosti:

 • ultra diskrétní (použití je vhodné i do velmi otevřených bot)
 • pohodlí aplikace a nošení
 • dobrá přilnavost 
 • úleva od bolesti
 • podpora hojení

Použití:

 1. Puchýř nepropichujte.
 2. Puchýř a jeho okolí omyjte vodou a mýdlem a vydezinfikuje antiseptickým roztokem (bez alkoholu), bez ohledu na to, jestli je puchýř prasklý či nikoli. Osušte sterilní gázou nebo nechte uschnout.
 3. Sejměte průhledný ochranný film (strana označená šipkami).
 4. Náplast ohřejte mezi dlaněmi, aby byla ohebnější, a sejměte ochrannou ozdobnou vrstvu.
 5. Umístěte náplast středovou částí na puchýř.
 6. Jemně uhlaďte a přitlačte náplast, aby se lépe přilepila. 

Náplast nemá být ponechána na ráně déle než dva až tři dny. Pokud se sama neodlepí, je třeba ji odstranit. Podle pokynů k použití nalepte novou náplast.


Upozornění:

Náplasti nestříhejte. Náplasti jsou určené k jednorázovému použití, nalepenou náplast nepřemisťujte a nepoužívejte opakovaně (riziko infekce). 

Hydrokoloidní náplasti tvoří při kontaktu s tekutinami vytékajícími z rány vlhký bílý gel. Pokud po sundání zůstanou na kůži lepkavé zbytky hydrokoloidní hmoty, doporučuje se namočit oblast do vody. Lepivá voda nabobtná, uvolní se a odpadne.

V následujících situacích náplast nepoužívejte či neodlepujte nalepenou náplast a poraďte se s lékařem:

 • pokud se puchýř zhorší nebo nezlepší po šesti dnech léčby
 • pokud jsou přítomny projevy infekce (zčervenání, bolest, teplo, otok kolem rány, hnis atd.)
 • pokud máte jakékoli pochyby nebo nepříjemné pocity

Diabetici by měli hydrokoloidní náplast používat pouze pod dohledem lékaře či zdravotní sestry. Nepoužívejte náplast déle než 30 dnů bez přerušení. Uchovávejte náplasti v původním obalu. Nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti (uvedené na krabičce).

Náplasti mohou samostatně používat dospělí a dospívající od 16 let, mladší děti mohou náplasti používat pod dohledem dospělé osoby.

Jedná se o zdravotnický prostředek, proto čtěte pečlivě návod k použití a informace o bezpečném používání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Náplasti na kuří oka a puchýře
Země výroby: Francie
Počet kusů v balení: 5 ks
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JP Avatar autora | 15.5.2024
Skvělé, kupuji opakovaně

Francouzská značka URGO má široké portfolio produktů na různé typy poranění vhodné pro celou rodinu. Kvalitní produkty, které najdete většinou v lékárnách, okamžitě ulevují od bolesti a urychlují hojení. URGO používá inovativní technologie, které dokážou zmírnit nepříjemné pocity spojené s poraněními jako jsou bradavice, puchýře, odřeniny afty, opary a jiné.

Produkty značky URGO naleznete v kategoriích: Náplasti, Manikúra a Pedikúra, Bradavice, Hojení ran, Po bodnutí hmyzem, Masážní přístroje a pomůcky.