Stolní stojánek na letáky 4xA5, transparentní, 5 ks
Kód: VH-A5T.4.TRADetailní popis produktu
Stojánek je vyroben z čirého plastu, vstřikovaného do formy, jedná se tedy o monolitický jednodílný prvek bez lepených částí.
Počet kusů v balení:
5 ks
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojánky a zásobníky |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 8713512034068 |
| Barva: | Transparentní |
| Hloubka: | 2,5 cm |
| Materiál: | plast |
| Počet kusů: | 5 ks |
| Použití: | Stolní |
| Formát: | A5 (148x210 mm) |
| Orientace: | Na výšku |
| Počet kapes: | 4 |
| Vnější rozměry: | 25,5x16,9x15,4 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
