SINGCLEAN MAU test pro správnou funkci ledvin, 1 ks

Kód: OM81861
79 Kč / ks 65 Kč bez DPH 79 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

Rychlá testovací sada (s koloidním zlatem) ke zjištění přítomnosti albuminu (bílkoviny) v moči. Pokud se albumin vyskytuje v moči značí to poškození ledvin a jejich narušenou filtrační schopnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Test je určen k samotestování z moči pro diagnostiku in vitro. Je vhodný pro diagnostiku Microalbuminurie (poškození ledvin) jako doplňková metoda.

Obsah balení:

 • 1 x Midstream test
 • Návod
 • Standardní karta k porovnání výsledku a testovací linie

Co je Microalbuminurie?

Microalbuminurie se vyznačuje nálezem vyšší hladiny bílkoviny nazývané albumin v moči. Nález bílkoviny v moči značí, že je narušena normální filtrační schopnost ledvin. Albumin se v moči normálně vyskytuje ve velmi nízkém množství. Jeho zvýšená hladina je způsobena nedostatečnou filtrací ze strany ledvin, jejichž funkce může být poškozena kvůli cukrovce či vysokému krevnímu tlaku. Nález vyšší hladiny albuminu (hodnoty dosahují 30-300 miligramů za 24 h) by se neměl opomíjet. Při ignorování by se funkce ledvin mohla nadále zhoršovat až do chronického selhání. Pacient by se měl ihned poradit s lékařem a zahájit vhodnou léčbu, aby se funkce ledvin začala zlepšovat.

Jak probíhá testování samotestem?

Testování je velmi jednoduché. Test je ve formě Midstreamu, tyčinky, na kterou se aplikuje moč. Metoda je shodná s těhotenskými či ovulačními testy. Ideální je testovat moč po ránu, či dopoledne. Před testováním alespoň dvě hodiny nepijte větší množství tekutin, aby nedošlo ke zkreslení výsledků. Na Midstream je možné moč aplikovat přímo, nebo odebrat vzorek do plastové či skleněné čisté suché nádobky. Midstream pak jednoduše ponoříte do moči po jeho rysku a necháte jej tam po 10-15 vteřin. Testovat můžete i uchované vzorky moči, pokud v daný moment nemáte na test čas. Vzorek by měl být uchován v ledničce při 2-8 °C a jen po dobu 48 hodin.

Postup testování:

 • Před provedením testu si přečtěte všechny informace uvedené v přiloženém návodu. Před použitím nechte testovací sadu dosáhnout pokojové teploty (20-30°C).
 • Vyjměte testovací sadu z fóliového sáčku. Testovací sada by měla být použita co nejdříve, zejména při teplotě vyšší než 30 °C nebo ve vysoce vlhkém prostředí.
 • Midstream: Midstream test ponořte vertikálně do vzorku moči na dobu nejméně 10-15 sekund. Při ponořování midstreamu nepřekračujte přes jeho plastovou část. Vyjměte midstream ze vzorku a položte jej na rovný nesavý povrch.
 • Počkejte, až se objeví barevná čára (čárky). Po 3 až 5 minutách odečtěte výsledek. Po 10 minutách výsledek již neodečítejte.

Interpretace výsledků:

 • Negativní - Jsou vidět dvě červené čáry. Jedna se nachází v oblasti testovací linie (T), druhá v oblasti kontrolní linie (C). Negativní výsledek testu znamená, že albumin v moči se pohybuje pod mezní hodnotou
 • Pozitivní - Jedna barevná čára se objeví v oblasti kontrolní linie (C). V oblasti testovací linie (T) se neobjeví žádná čára. Pozitivní výsledek testu znamená, že albumin v moči se pohybuje nad mezní hodnotou. Výsledek by měl být považován za pozitivní, i když se v oblasti linie T objeví slabá čárka, jak je uvedeno níže na standardní barevné kartě G3-G4. To znamená, že koncentrace albuminu v moči se pohybuje kolem hraniční hodnoty. V případě pozitivního výsledku by se měl pacient o dalším postupu poradit s lékařem
 • Neplatný - V kontrolní oblasti (C) se neobjeví žádná červená čára. Nejpravděpodobnější příčinou je nesprávný postup nebo poškození výrobku. Zopakujte prosím testování s novým testem. Pokud problém stále přetrvává, měli byste okamžitě přestat používat tuto šarži výrobku a kontaktovat místního dodavatele

Doplňkové parametry

Kategorie: Diagnostické testy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Počet kusů: 1 ks
Typ testu: Moč
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JP Avatar autora | 5.9.2023
Funguje dobře. Mohu doporučit

Značka Singclean přináší na trh jednorázové antigenní testy na covid-19, které mají relativně vysokou spolehlivost a jejichž použití je velice jednoduché. I vy se tak můžete snadno a rychle otestovat na covid-19, a to v pohodlí vašeho domova. I přes relativně vysokou spolehlivost testů Singclean se však stále jedná pouze o předběžný výsledek a je proto nutné potvrdit jej některou z alternativních testovacích metod.

Kromě testů na Covid-19 přináší Singclean také testy na drogy, těhotenské a další diagnostické testy

Proč Singclean:

 • Snadné použití
 • Vysoká spolehlivost výsledků

 

Veškeré diagnostické testy najdete v kategorii testy.