Silný octový čistič NA SPRCHOVÉ KOUTY pomeranč 500 ml

Kód: P00762
139 Kč / ks 115 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Přírodní extra účinný octový čistič sprchových koutů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Už naše prababičky drhly vodní kámen a špínu octem. Octový čistič Nanolab speciálně vyrobený na skleněné sprchové kouty si rychle a bez námahy poradí se silnými usazeninami vodního kamene. Přípravek velmi dobře funguje, má výrazné octové aroma s jemnou vůní zeleného jablka.

6 výhod silného octového čističe:

  • efektivně odstraňuje vodní kámen a mýdlové usazeniny
  • účinný i bez drhnutí
  • biologicky rozložitelný; šetrný k životnímu prostředí
  • neobsahuje parabeny, fosfáty ani barviva 
  • zcela přírodní složení
  • pohlcuje pachy

Vhodné použití přípravku:

  • skleněné a plastové sprchové zástěny
  • skleněné obklady v koupelně a toaletě
  • umyvadla, tolalety
  • vodovodní baterie, nerezové dřezy, chromové doplňky

Před započetím prací doporučujeme otevřít okno a nechat větrat...

Použití: nastříkejte čistič na sprchový kout, nechejte cca 1-2 minuty působit (dobu působení přípravku je třeba určit individuálně na základě zkoušky na malé ploše) a poté opláchněte vodou. V případě potřeby opakujte celý postup. Vyleštěte mikrovláknovou utěrkou. 

Nepoužívejte na: hliník, železo, beton.
Balení: 500 ml

Prodávané výrobky nejprve testujeme “na vlastní kůži”. Každý výrobek musí být zkrátka perfektní. Nabízíme jenom kvalitní, ověřené a vyzkoušené výrobky. Obsahuje: Hexyl Cinnamal, acetic acid, citric acid, aqua (označení v souladu s Nařízením EU 648/2004 o detergentech)

Legislativní informace, které tady musí být v této podobě:  Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Nevdechujte aerosoly. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékařem. Odstraňte obsah/obal jako nebezpečný odpad. Vymytý obal předejte k recyklaci. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Na okna a skleněné povrchy
Hmotnost: 0.5 kg
Objem: 500 ml
Země výroby: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Nanolab je česká společnost sídlící v Brně. Jako spousta firem vyrostla na době kovidové v roce 2020. Ale od té doby se rozrostla nejen o tým s 20lidmi, ale také s pestrým sortimentem.

Ze začátků jste si od firmy Nanolab mohli koupit převážně dezinfekce, ale dnes vytvořili kvalitní českou značku, která vyvinula přírodní, alternativní a velice účinnou drogerii. Chtějí uklízet tak, jak dříve uklízely naše babičky. V čistících prostředcích či aviváži najdete ocet, v úklidových pomůckách naopak sodu nebo kyselinu citronovou. 

A aby to šlo ruku v ruce s přírodou, obaly se snaží být co nejvíce ekologické, minimalistické a dobře recyklovatelné.