SiLICA Minerální hydro-mikroexfoliace na obličej Face _02

Kód: OM99080
680 Kč / ks 562 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Minerální hydro-mikroexfoliace na obličej je křemičitá exfoliace, která jemně, ale velmi účinně odstraňuje nerovnosti pleti a zlepšuje celkový stav pleti.

 • Akné-jizvy
 • Mílie (drobné, bílé hrbolky na povrchu kůže) 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Minerální hydro-mikroexfoliace na obličej je křemičitá exfoliace, která jemně, ale velmi účinně odstraňuje nerovnosti pleti a zlepšuje celkový stav pleti.

 • Akné-jizvy
 • Mílie

Minerální mikroexfoliační pad na obličej. Vhodný na problematickou pleť- akné-jizvy a mílie. Minerální křemík zlepšuje hydrataci a pružnost pleti. Při pravidelné aplikaci dochází k eliminaci nerovnosti pleti a ke zlepšení celkového stavu. Minerální péče působí preventivně. 

Použití: 
Hydro- mikroexfoliaci aplikujte 1 týdně na očištěnou a navlhčenou pleť. Hydro- mikroexfoliace se provádí jemnými, krouživými pohyby jen na místech, kde jsou akné-jizvy nebo mílie. Po aplikaci opláchněte pleť čistou vodou a jemně osušte ručníkem. Pleť je hladká, zářivá a čistá po první aplikaci. Jemné pálení nebo štípání se může objevit jako reakce na minerální křemík. Může dojít k dočasnému zhoršení a následnému zlepšení vaší pleti. Tento stav nastává v důsledku detoxikace pleti. Při aplikaci nepoužívejte tlak ani sílu! Neopakujte mikroexfoliaci na stejném místě více než 1-2krát! Neaplikujte na bradavice, otevřené ranky nebo strupy! 

Použití: 
Hydro-mikropeeling aplikujte jednou týdně na očištěnou a navlhčenou pleť. Hydro-mikropeeling se provádí jemnými, krouživými pohyby na obličeji a krku. Po aplikaci opláchněte pleť čistou vodou a jemně osušte ručníkem. Pleť je hladká, zářivá a čistá po první aplikaci. Jemné pálení nebo štípání se může objevit jako reakce na minerální křemík. Může dojít k dočasnému zhoršení a následnému zlepšení vaší pleti. Tento stav nastává v důsledku detoxikace pleti. Při aplikaci nepoužívejte tlak ani sílu! Neopakujte mikropeeling na stejném místě více než jednou! Neaplikujte na bradavice, otevřené ranky nebo strupy! 

Údržba:
 
Abrazivní povrch padu opláchněte teplou vodou a nechte volně uschnout.
 
 
Co je to Mikrodermabraze?
 
Mikrodermabraze je lehká kosmetická procedura, která používá mechanické médium pro exfoliaci k odstranění vnější vrstvy mrtvých kožních buněk z epidermis. Nejčastěji mikrodermabraze používá dvě části: exfoliační materiál, jako jsou krystaly nebo diamantové vločky, a strojové odsávání, které jemně zvedá pokožku během exfoliace. Jedná se o neinvazivní postup a může být prováděn vyškoleným odborníkem na péči o pleť. Může být také prováděn doma s použitím různých produktů, které jsou určeny k mechanickému odlupování pokožky.
Mikrodermabraze je považována za relativně jednoduchý, snadný, bezbolestný a neinvazivní postup omlazení pleti. Obvykle nejsou pro mikrodermabrazi potřebné žádné jehly ani anestetika. Tlak a rychlost vakua se nastavují v závislosti na citlivosti a toleranci pokožky. Bohužel při domácí aplikaci může docházet k iritaci pokožky nebo k „popálení“ pokožky. Mikrodermabraze není vhodná pro citlivou pleť a aknózní pleť.  
 
 
Křemík a jeho vlastnosti 
Křemík patří mezi stopové prvky. Po železu a zinku je třetím nejrozšířenějším stopovým prvkem v lidském organismu. V těle se nachází asi 2g křemíku. Odborná literatura o výživě na křemík zapomíná a věnuje se více jiným stopovým prvkům v organismu méně zastoupeným. Existuje celá řada studií ukazujících na důležitost a zdravotní prospěšnost křemíku. Mechanismus působení křemíku v lidském organismu ovlivňuje přítomnost dalších minerálních látek jako vápník.
Význam křemíku může být posuzován na základě jeho distribuce v jednotlivých částech těla. Křemík hraje roli i při výstavbě kolagenových a elastinových vláken, chrupavek, kloubů, zubů, vlasů a nehtů, stejně jako pevnosti a pružnosti šlach, kůže i tkání vnitřních orgánů, zejména cév. Díky účinku křemíku jsou vlasy pružné a odolné proti lámání a kůže dobře prokrvená. Tvorba vrásek a vysušování kůže ve vyšším věku bývá mimo jiné dávána do souvislosti s deficitem křemíku. Potřeba křemíku bývá dávána i do souvislosti s dostatečnou imunitou. Křemík podporuje normální činnost makrofágů a bílých krvinek. Makrofágy jsou buňky přirozené imunity, které hrají velmi důležitou roli v obranné reakci organismu. S rostoucím věkem klesá obsah křemíku v organismu, větší pokles byl přitom zaznamenán u žen.
 
Vlastnosti křemíku:
 • hraje důležitou roli v pojivové tkáni
 • pomáhá udržovat zdravé vlasy, kůži a nehty
 • pomáhá zpevňovat vlasy a nehty
 • pomáhá udržovat zdravou pokožku, vlasy a nehty
 • pomáhá snížit výskyt vrásek
 • pomáhá zlepšit pružnost kůže
 • pomáhá stimulovat makrofágy a zvyšuje hladinu lymfocytů
Složení: Sklo a oxid křemičitý  
 
Další důležité informace:
 • Všechny produkty se vyrábí environmentální technologií
 • Produkty při používání nemají negativní dopad na životní prostředí (zero waste)
 • Obaly a produkty jsou plně recyklovatelné

 Více v článku.

Ocenění:
INVENTO 2013, Praha, ČR (veletrh vynálezů a inovací) - "Čestné uznání"
INPEX 2017, Pittsburgh, USA (největší americký veletrh vynálezů) - "Award of Merit" a "Best Invention of Europe"
Advances in Silicon Dioxide Research and Application: 2013 Edition - Knihy Google

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Problematická pleť, akné
Hmotnost: 0.1 kg
Materiál: Sklo, Oxid křemičitý
Průměr: 50 mm
Země výroby: Česká republika
Antibakteriální: Ano
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KS Avatar autora | 18.9.2023
Velmi spokojena a mile prekvapena
5
J Avatar autora | 9.9.2023
Používám 1x týdně, ale musím opravdu netlačit. Pokud to dělám přesně podle návodu, tak cítím a vidím okamžitý efekt. Zatím mám druhý týden a jsem velmi spokojená.

Značka SiLICA DermaCare představuje novou minerální exfoliaci na bázi vstřebatelného křemíku. Exfoliace splňuje kritéria pro derma péči - hygienická abrasivní plocha a šetrná exfoliace (wet use). Přidaná hodnota minerálního křemíku je v protizánětlivém účinku, zmírňuje svědění a zlepšuje hydrataci pokožky.

SiLICA je jediná značka na trhu, která nabízí derma nástroje pro péči o pokožku a nehty.  V kolekci nabízíme hydro-mikrodermabrázi na tělo, mikroexfoliační pad na obličej, pilník na nehty a pilník na nohy. Ergonomický design nástrojů je navržen pro pohodlnou a snadnou aplikaci.

Unikátní abrazivní povrch nástrojů se vyrábí Patentovanou technologií z minerálního křemene o čistotě 99,7 %. Abrazivní povrch je hygienický (antibakteriální), proto je vhodný pro derma péči.

Péče SiLICA DermaCare je založena na mokré exfoliaci, při které dochází k absorpci křemíku do pokožky, který příznivě působí na suchou a problematickou pokožku. Křemík podporuje obnovu zdravých procesů v pokožce a tím posiluje její přirozenou obranyschopnost. 

Ocenění:
INVENTO 2013, Praha, ČR (veletrh vynálezů a inovací) - "Čestné uznání"
INPEX 2017, Pittsburgh, USA (největší americký veletrh vynálezů) - "Award of Merit" a "Best Invention of Europe"
Advances in Silicon Dioxide Research and Application: 2013 Edition - Knihy Google

 OnlineMedical je výhradním distributorem této značky pro Českou Republiku.