Herbs Energy Magnesium 1200 mg - 3 formy hořčíku, 30 dávek

Kód: OM80616
390 Kč / balení 348 Kč bez DPH
Skladem u partnera
Možnosti doručení

Tři formy vysoce vstřebatelných forem hořčíku (bisglycinát, citrát, malát) v prášku s příchutí ananasu. Obsahuje i kyselinu listovou a vitamíny B6 a B12. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hořčík se míchá s vodou, má příchuť ananasu a chutná skvěle. Hořčík je minerál, který nám dnes velmi chybí a může za spoustu zdravotních problémů a také problémů se spánkem a energií. Problém je, že většina hořčíků na trhu má vstřebatelnost okolo 5%. Naše 3 formy vysoce vstřebatelných forem zajišťuji, že do těla dostanete maximum a ten účinek opravdu pocítíte.

Doplňků s hořčíkem najdete v lékárnách a na e-shopech spoustu. Problém je, že většina z nich má vstřebatelnost okolo 5%. Z velké části je to tak vyhazování peněz bez jakýchkoliv účinků.

Existují však formy hořčíku, které mají skvělou vstřebatelnost. Mezi ně patří třeba čím dál oblíbenější bisglycinát. Každá z forem hořčíku se ale vstřebává v jiném místě a částečně jiným mechanismem, a proto jsme tento doplněk vytvořili ze 3 forem hořčíku.

Díky tomu se v této kombinaci do vašeho těla dostane hořčík rychle a efektivně a velmi rychle pocítíte účinky:

  • Lepší spánek
  • Snížení únavy přes den
  • Odstranění křečí
  • Snížení bolesti hlavy a migréna další účinky

Jak dlouho hořčík brát?

Hořčík je minerál, který organismus nutně potřebuje. Z nějaké části ho přijímáme z běžné stravy, ale není to dostatek. Dnes už je v jídle o dost méně vitamínů a minerálů, než bylo dříve, a proto je potřeba některé látky dodávat přes doplňky stravy. Ideální je tedy zařadit tento hořčík do každodenního rituálu. Kromě hořčíku směs obsahuje také velmi potřebnou kyselinu listovou a vitamíny B6 a B12, takže do těla dostanete spoustu skvělých látek a bude vám skvěle.

Kyselina listová, B6 a B12

Kromě vysokého množství hořčíku jsme do tohoto drinku přidali i kyselinu listovou a vitamíny B6 a B12. Vybrali jsme záměrně látky, které většině lidem dnes chybí. Kvůli špatné kvalitě potravin máme těchto látek málo a to způsobuje spoustu zdravotních problémů. 

Pro každodenní život vám stačí tento náš doplněk s hořčíkem a pak vitamín C. Tím zajistíte, že váš organismus bude vyladěný jak hodinky.

Složení produktu
 
Ingredience Obsah v denní dávce
Bisglycinát hořečnatý 437 mg (z toho čistý hořčík 87 mg)
Malát hořečnatý 409 mg (z toho čistý hořčík 45 mg)
Citrát hořečnatý 363 mg (z toho čistý hořčík 58 mg)
Vitamín B6 1,4 mg 
Kyselina listová 200 μg 
Vitamín B12 2,5 μg 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hořčík
Hmotnost: 0.1 kg
Kyselina listová: 200 µg
Magnesium: 1200 mg
Počet dávek: 30 dávek
Vitamín B6: 1,4 mg
Země výroby: Česká republika
Vitamín B12: 2,5 μg
5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DF Avatar autora | 18.5.2024
Spokojenost s doručením i s produktem. Určitě Vaše stránky navštívím opakovaně!
5
M Avatar autora | 25.3.2024
Třetí nákup a třetí spokojenost.
5
PM Avatar autora | 22.2.2024
Obrovská spokojenost a velmi příjemná příchuť.
5
A Avatar autora | 10.2.2024
Jsem velice spokojena a mate vyborne produkty za skvele ceny! Vsechno probehlo rychle a krasne zabalene 👍
5
ZK Avatar autora | 19.10.2023
Obrovská úleva po křečích, které jsem dostával pravidelně v noci do lýtka. Je to silný hořčík a dávám si větší dávku večer!
5
HT Avatar autora | 23.9.2023
Jsem velice spokojená.

Herbs Energy

Herbs Energy je společností založená Davidem Heroldem, který se potýkal s různými zdravotními problémy a hledal způsob, jak se uzdravit. Většinou moderní medicína nepřinesla požadované výsledky. Postupně dospěl k poznání, že zdravotní problémy jsou často důsledkem nezdravého životního stylu.

Věří, že klíčem ke zdraví je simulovat režim, na který bylo lidské tělo tisíce let zvyklé. To zahrnuje pravidelný pohyb, konzumaci minimálně zpracovaných potravin, otužování vodou nebo vzduchem a správné psychické nastavení s minimálním stresem.

Jako odpověď na zlepšení vnitřních procesů v těle, posílení organismu a vylepšení psychického stavu, Herbs Energy objevila sílu adaptogenů.

Herbs Energy vyvinula maximálně účinné doplňky stravy založené na adaptogenech, které pomáhají udržovat tělo v přirozeném zdravém stavu. Jejich cílem je podporovat přírodní léčbu a přinést zdraví a blaho.

Jak fungují adaptogeny?

Když saháte po standardním léku, dosáhnete okamžité úlevy, ale často na úkor toho, že tělo ztrácí motivaci řešit problém samo. Tato závislost se může projevit v delším časovém horizontu, kdy čím více používáte chemické léky, tím méně se tělo snaží optimalizovat vlastní procesy a vytvářet potřebné látky pro život.

Adaptogeny pracují v opačném směru. Jejich jemné účinky na organismus působí stresově, což stimuluje tělo k aktivní obraně a produkci zdraví prospěšných látek. Tyto látky jsou klíčové pro optimální fungování těla, a proto adaptogeny nejenže snižují stres, zlepšují spánek a posilují imunitu, ale také podporují například mozkovou činnost.

Produkty této značky naleznete v kategorii: Hořčík, Energie a vitalita