Rossmax Automatický tlakoměr X3

Kód: BN-447175084
1 090 Kč / ks 901 Kč bez DPH
Skladem u partnera
Možnosti doručení

Automatický tlakoměr s ochranným obalem, který se snadno ovládá a je schopný Vám mimo jiné detekovat nepravidelný srdeční tep, indikovat riziko hypertenze a vyhodnotit průměr z posledních 3 měření.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tlakoměr vyhodnotí průměr z posledních 3 měření. Je určen až pro 2 uživatele, kteří si budou pravidelně měřit tlak. Pokud chcete změřit tlak 3. osobě, využijte režim "HOST", ve kterém se hodnota neuloží do paměti.

K tlakoměru také nabízíme bezplatné stažení programu BP manager (na stránkách www.rossmax.com), ve kterém je možné uspořádat naměřené data do tabulky, případně grafu, které můžete vytisknout a dále konzultovat se svým lékařem. K propojení s PC je třeba dokoupit USB kabel.

Součástí balení je také ochranný obal, do kterého snadno uložíte tlakoměr na cesty. V balení najdete také baterie. Pokud vám napájení bateriemi nebude vyhovovat, je možné dokoupit k tlakoměru adaptér. Mezi další příslušenství, které je součástí balení, patří bezlatexová univerzální manžeta pro obvod paže 24 - 40 cm.

Pokud se nevejdete do tohoto obvodu, nabízíme také větší i menší velikost. Tato chytrá manžeta detekuje správné nasazení nebo pohyb ruky během měření, díky tomu se vyhnete nesprávným výsledkům měření.

Vlastnosti tlakoměru X3:

  • Detekce nepravidelného srdečního tepu
  • Indikace rizika hypertenze
  • Průměr z posledních 3 měření
  • Paměť pro 2 uživatele na posledních 120 měření s uvedením data a času
  • Režim "HOST"
  • Snadné ovládání
  • Detekce pohybu ruky během měření
  • Detekce správně nasazené manžety
  • Bezlatexová univerzální kónická manžeta
  • LCD displej o rozměrech 57 x 73 mm
hmotnost 240 g bez baterií
napájení 4 × mikro tužková baterie 1,5 V, LR03, vel. AAA
přesnost měření Tlak: ± 3 mmHg, Puls: ± 5% z měřené hodnoty
rozměry (dך×v) 9,6 × 14 × 6,3 cm
rozsah měření Tlak: 30 - 260 mmHg, Puls: 40 - 199 tepů/min
třída ZP IIa
záruční doba 2 roky
výrobce ROSSMAX (Švýcarsko)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Digitální tlakoměry
Hmotnost: 0.24 kg
Barva: bílá
Displej: LCD
Napájení: 4 × mikro tužková baterie 1,5 V, LR03, vel. AAA, volitelně napájecí adaptér
Paměť: 2 x 60 záznamů
Přesnost měření: Tlak: ± 3 mmHg, Puls: ± 5% z měřené hodnoty
Rozměry D x Š x V: 9,4 x 14 x 6,3 cm
Rozsah měření: Tlak: 30 - 260 mmHg, Puls: 40 - 199 tepů/min
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JN Avatar autora | 12.1.2024
ano jsem spokojená

POLYMED.eu | Share our vision.


Rossmax je jedním z předních světových výrobců zdravotnických přístrojů zaměřených na monitorování zdraví a péči o zdraví. Společnost byla založena v roce 1988 a sídlí v Tchaj-wanu. Specializuje se na výrobu inovativních a spolehlivých přístrojů, které pomáhají lidem sledovat jejich zdravotní stav doma i ve zdravotnických zařízeních.

Specializuje se na prevenci, monitorování a léčbu, celková jejich nabídka zahrnuje diagnostické produkty pro oblasti fitness, obezity, vysokého krevního tlaku, inhalace, léčby horečky, nachlazení a bolesti. S distribucí do více než 80 zemí jsou produkty této značky klinicky ověřené a schválené podle nejnovějších standardů kvality. 

Produkty Rossmax zahrnují širokou škálu přístrojů, včetně digitálních tonometrů (měřičů krevního tlaku), digitálních teploměrů, pulzních oxymetrů (měřičů saturace kyslíku v krvi), inhalačních přístrojů a dalších. Tyto přístroje jsou navrženy s důrazem na přesnost, spolehlivost a jednoduché ovládání, aby bylo co nejvíce usnadněno monitorování zdravotního stavu a poskytování adekvátní péče.

Rossmax se řídí přísnými standardy kvality a bezpečnosti, aby zajistil, že jeho produkty splňují mezinárodní normy a požadavky. Společnost také investuje do výzkumu a vývoje, aby neustále inovovala a přinášela nové technologie a produkty na trh, které usnadňují péči o zdraví a zvyšují kvalitu života pacientů.

Díky své dlouholeté existenci a kvalitním výrobkům si společnost získala důvěru zákazníků po celém světě. Produkty této značky jsou distribuovány do více než 120 zemí a používají je jak domácí uživatelé, tak zdravotnická zařízení a odborníci.

Mezinárodní certifikace
ISO 13485 certification achieved | Labonovum

Produkty této značky naleznete v kategorii:  Digitální tlakoměry, Výdechoměr, Kojenecké váhy, Manuální tlakoměry, Tlakoměry, Inhalátory, Teploměry, Krokoměry, Diagnostické/chytré váhy, Oxymetry, Fonendoskopy, stetoskopy