Purovitalis Liposomální Resveratrol 240mg, 60 kapslí

Kód: OM85692
Nejoblíbenější Doporučujeme
Značka: Purovitalis
949 Kč / balení 847 Kč bez DPH 16 Kč / 1 ks
Skladem u partnera
Možnosti doručení

Resveratrol je přírodní polyfenolová sloučenina, která se nachází v některých rostlinách, zejména ve vínové révě, odkud je nejčastěji získávána. Je to sloučenina, která je v posledních letech intenzivně studována pro své potenciální zdravotní přínosy. Resveratrol je známý pro své antioxidantní vlastnosti a je spojován s různými příznivými účinky na zdraví.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlavními zdroji resveratrolu jsou červené hrozny a výrobky z nich, jako je červené víno. Je však také obsažen v menší míře v některých dalších potravinách, jako jsou arašídy a některé druhy ovoce.

Některé z potenciálních zdravotních přínosů resveratrolu zahrnují:

  1. Antioxidantní účinky: Resveratrol působí jako antioxidant, což znamená, že může chránit buňky před poškozením způsobeným volnými radikály. Volné radikály jsou nestabilní molekuly, které mohou poškodit buňky a přispívat k procesům stárnutí a vývoji různých onemocnění.

  2. Podpora kardiovaskulárního zdraví: Některé studie naznačují, že resveratrol může mít pozitivní účinky na srdce a cévy. Může například podporovat zdravý krevní tlak, snižovat hladinu "špatného" LDL cholesterolu a chránit cévy před zánětem.

  3. Ochrana proti neurodegenerativním onemocněním: Resveratrol byl zkoumán pro svůj potenciál ochránit mozkové buňky před degenerací spojenou s onemocněními, jako je Alzheimerova a Parkinsonova choroba. Je známo, že resveratrol může mít pozitivní vliv na neuroprotektivní mechanismy.

  4. Protirakovinné vlastnosti: Některé výzkumy naznačují, že resveratrol by mohl mít protirakovinné účinky tím, že ovlivňuje růst a šíření nádorových buněk. Avšak výzkum v této oblasti je stále nedostatečný a komplexní.

Jsme hrdí na kvalitu našeho produktu, je bez GMO, bez lepku a testován laboratoří třetí strany pro vaši bezpečnost. Nespokojte se s podprůměrnými doplňky resveratrolu, upgradujte na náš Liposomal Micronised Resveratrol ještě dnes a pociťte rozdíl ve svém celkovém zdraví a pohodě. Zažijte potenciální zdravotní přínosy, jako je zlepšení kardiovaskulárních funkcí, anti-ageing a mnoho dalších!

Doporučené denní dávkování:
1 kapsle denně. Doporučujeme brát ráno se snídaní. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. 

Složení:
Maltodextrin (bulking agent), Trans-resveratrol (Japanese knotweed extract), lecithin (sunflower), HPMC (Vegan; capsule)

Upozornění:
Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Uchovávejte mimo dosah dětí. Produkt neslouží jako náhrada pestré stravy a není určen k diagnostice, léčbě, léčení, nebo prevenci jakékoli choroby. Doba min. data trvanlivosti je vyznačena na obalu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Liposomální doplňky stravy
Hmotnost: 0.1 kg
Bez GMO: ANO
Bez lepku: Ano
Počet kapslí: 60 ks
Vegan: Ano
Země výroby: Holandsko
Resveratrol: 240 mg
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 20.5.2024
velká spokojenost
5
VV Avatar autora | 13.10.2023
Cítím obrovské zlepšení v energii. Druhý nákup a opět spokojenost.

Purovitalis 

Purovitalis je společnost zabývající se dlouhověkostí se sídlem v Nizozemsku. Pochopení změn životního stylu a zdraví během stárnutí vedlo k založení společnosti, která dokáže řešit komplikace spojené se stárnutím pomocí vědy budoucnosti.

Jedná se o organizaci zaměřující se na to, aby lidé každý den svého života zářili, bez ohledu na jejich věk. Ačkoliv zdravý životní styl je nezbytný, ne vždy je dostatečný, a to bez ohledu na věk. Jejich vědecky podložené přístupy jsou klíčem k dosažení optimálního zdraví.

Interní vědci společnosti spojují své odborné znalosti a poznatky z klinických studií, aby vytvářeli produkty a služby, které jsou nejen skutečně účinné, ale také 100% čisté a dosahují nejvyšší čistoty a kvality. Jejich cílem není slibovat, že se lidé dožijí 150 let. Místo toho zdůrazňují, že v současné době věda umožňuje otočit genetické hodiny, takže lidé mohou zůstat vitální, silní a ohromující až do stáří.

Jejich cílem je stát se nejinovativnější značkou doplňků pro dlouhověkost na světě. Jejich tým je oddán tomu, aby lidem přinášel průlomové doplňky, které prospívají lidské pohodě a celkovému životnímu stylu. Každý den pracují na vytváření, zkoumání a získávání nejlepších ingrediencí pro uvádění nových produktů na trh, aby pomohli lidem žít zdravě, šťastně a déle.

Purovitalis má široké portfolio produktů pro dlouhou životnost. Všechny produkty jsou vysoce kvalitní, schválené třetími stranami a vyráběné v zařízeních s certifikací GMP. Zakladatelé Purovitalis a vědecká rada věří, že molekula NMN je jádrem pomalého a zdravého stárnutí. S tímto vědomím zahájili svou cestu dlouhověkosti s doplňky NMN. Zákazníkům poskytují zapouzdřené lipozomální a čisté práškové produkty NMN, ale také další velmi kvalitní doplňky stravy. 

Produkty této značky naleznete v kategorii: Liposomální doplňky stravy, Pleť a pokožka, Energie a vitalita, Vyčerpanost a únava, Stárnutí a dlouhověkost, NMN - Nikotinamid mononukleotid