Predator Repelent Maxx sprej, 90 ml

Kód: OM88994
290 Kč / ks 240 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Chraňte se před klíšťaty, komáry a dalším hmyzem účinným repelentem s extra vysokým obsahem účinných látek a dlouhou dobou účinnosti i při velké fyzické zátěži a v exotických destinacích.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kapesní repelent určený do oblastí s vysokou pravděpodobností přenosu nákazy nebezpečným hmyzem.

 • účinná látka: DEET 500 g/kg a Geraniol
 • pro děti od 2 let
 • odpuzuje a hubí komáry, klíšťata a další létající a lezoucí hmyz
 • maxximálně silný, maxximálně účinný proti klíšťatům  a všem druhům komárů ve všech zeměpisných oblastech
 • určen pro dlouhodobou ochranu při velké fyzické zátěží v oblastech s vysokým výskytem nebezpečného a obtížného hmyzu
 • určen pro extrémní oblasti se zvýšeným nebezpečím napadení nebezpečného hmyzu, kde hrozí přenos nákazy viru ZIKA, žluté zimnice, horečky Dengee, malárie, West Nile viru, tahyně, Lymeské borelie, klíšťové encefalitidy apd.
 • doba účinnosti 6 - 10 hodin
 • k aplikaci na pokožku i oděv
 • testováno Státním zdravotním ústavem Praha
 • bezpečnostní pojistka proti náhodnému úniku
 • 100% dávkování ve svislé i vodorovné poloze

Účinná látka:
DEET 500 g/kg, Geraniol

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím si přečtěte údaje na obalu a připojené informace na výrobku.

První volba lékárníka_Predator repelent

Doplňkové parametry

Kategorie: Pro dospělé
Hmotnost: 0.1 kg
Objem balení: 90 ml
Země původu: Česká republika
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
J Avatar autora | 29.3.2024
skvělé, rychlé a kvalitní

Predator od Vitar - GigaLékárna.cz
U zrodu české společnosti PREDATOR stojí český majitel a pečlivě vypracovaná česká receptura, nyní slouží svým zákazníkům již od roku 1997. Během této dlouhé doby se firma zaměřuje na inovativní vývoj komplexního výrobního programu s nejvyšší kvalitou, určeného k ochraně před obtížným a nebezpečným hmyzem. Cílí na širokou skupinu zákazníků, kteří kladou vysoké nároky na účinnost při pohybu v oblastech s vyšším rizikem přenosu nákaz nebezpečným hmyzem.

Firma byla založena v roce 1994 jako importér a distributor parfémů v České republice. V roce 1997 začala výrobu parfémů pod svou vlastní značkou. V důsledku nedostatku repelentních výrobků po katastrofálních povodních v roce 1997 začala vyrábět repelentní prostředky pod značkou PREDATOR, určené pro lékárenský trh a vysoce profesionální repelentní prostředky, jako jsou PROTECTOR, COBRA a další privátní značky.

Tyto výrobky patří k vrcholu moderních ochranných prostředků, splňují všechna kritéria kosmetických a biocidních směrnic EU a procházejí náročným testováním a schvalováním ze strany státních kontrolních orgánů a akreditovaných tuzemských laboratoří. Během několika let firma vyvinula několik výjimečných receptur, které mohou vyzkoušet i zákazníci.

V roce 2013 se stala členem mezinárodní organizace EMCA (EUROPEAN MOSQUITO CONTROL ASSOCIATION), která spojuje vědecké pracovníky, kontrolní a monitorovací orgány státní správy a renomované výrobce repelentních a insekticidních výrobků na evropském kontinentě.

Produkty značky Predator naleznete v kategorii: Antiparazitika a repelenty pro dětiAntiparazitika a repelenty pro dospělé