Minus Age Melatonin, 90 kapslí +

Kód: OM88419
Novinka Doporučujeme
Značka: MINUS AGE
490 Kč / balení 438 Kč bez DPH 5 Kč / 1 ks
Skladem u partnera
Možnosti doručení

Melatonin je přírodní hormon, který nám zajišťuje klidný a hluboký spánek. Jeho produkce je nejvyšší v noci, když se tělo a mysl regenerují. Melatonin nám pomáhá synchronizovat naše biologické hodiny s denním a nočním cyklem. Když máme pravidelný a kvalitní spánek, cítíme se lépe, zdravěji a mladší. Bohužel, v dnešní uspěchané době se často potýkáme se stresem, nespavostí a poruchami spánku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Melatonin je účinný a bezpečný způsob, jak si zajistit rychlé usnutí a zdravou délku spánkuV jednom balení naleznete 90 kapslí Melatoninu 0,25mg pro užívání v případě potíží se spánkovým cyklem. Každá kapsle je pečlivě zabalena v blistru, aby tak nedocházelo ke snižování obsahu působením vnějších vlivů. Doporučená dávka obsahuje 0,25mg Melatoninu.

Mezi hlavní pozitivní účinky na lidské tělo patří:

PORUCHY DENNÍHO A NOČNÍHO CYKLU
Stres. Nedostatek přirozeného světla. Nepravidelný čas usínání. Umělé osvětlení. Sociální sítě před spaním. To vše narušuje produkci melatoninu, hormonu spánku, který nám pomáhá usnout a regenerovat se. Při nedostatku kvalitního spánku může docházet k chronické únavě, depresím, snížené imunitě i ke zrychlenému stárnutí.

POZITIVNÍ ÚČINKY MELATONINU
Melatonin nám pomáhá srovnat náš spánkový režim. Pomáhá nám usnout, když se nám to nedaří. Spánek je klíčovou složkou správného fungování celého našeho těla. Efektivní spánek posiluje náš imunitní systém, chrání buňky před poškozením oxidačním stresem, pomáhá snižovat krevní tlak i cholesterol, brání stárnutí.

POZNATKY Z PRAXE PRAKTICKÉHO LÉKAŘE
Užití melatoninu je vhodné zejména jako možnost první volby při potížích s usínáním. Obvykle se melatonin užívá půl až hodinu před usnutím, abyste měli dostatek času na regeneraci před nutným vstáváním. Užijte melatonin například po dovolené, kde jste byli zvyklí chodit spát každý den o půlnoci. Když dovolená skončí a vy chcete jít spát dřív, protože v pondělí musíte vstávat do práce v sedm hodin ráno, užijte melatonin před desátou hodinou večerní den předem a budete mít 8 hodin na regeneraci.

ÚLOHA SPÁNKU VE STÁRNUTÍ
Během spánku se tělo a mysl regenerují, ukládají se vzpomínky, posiluje imunita, mozek se zbavuje škodlivin. Spánek také ovlivňuje rychlost stárnutí. Během spánku dochází k opravě poškozených buněk a tkání. Kvalitní spánek nám pomáhá zpomalit procesy stárnutí a udržet si mladistvý vzhled i vitalitu. Naopak nedostatek spánku nebo poruchy spánku urychlují stárnutí, protože zvyšují oxidační stres, chronický zánět, krevní tlak nebo hladinu kortizolu. Nedostatek spánku také snižuje produkci růstového hormonu, který je důležitý pro svalovou hmotu a správně fungující metabolismus.

VĚDECKÉ PRÁCE ZABÝVAJÍCÍ SE SPÁNKEM A STÁRNUTÍM
Ve vědecké práci Cardinali et al. potvrzuje důležitost spánku a melatoninového cyklu pro zdravé stárnutí. Udává, že hladiny melatoninu se snižují u obézních osob s poruchami metabolismu cukrů, u osob s chorobami srdce a cév, nebo u neurodegenerativních onemocnění. 

Doporučené dávkování:
1 až 2 kapsle denně hodinu před spaním. Zapijte sklenicí vody.
 
Hmotnost obsahu: 52 g
 
Upozornění:
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Není určeno pro děti. Dbejte na zdravý životní styl.
Před užíváním jinak než dle doporučeného dávkování se poraďte se svým lékařem pro medicínu dlouhověkosti (longevity medicine).
Skladujte při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě, mimo dosah dětí.
 
Složení: Mikrokrystalická celulóza, kapsle z hydroxypropylmethylcelulózy, melatonin
Obsah v 1 kapsli: 0,25mg
 
Výrobce: Hackshot s.r.o., Česká republika.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Melatonin
Hmotnost: 0.1 kg
Bez GMO: ANO
Počet kapslí: 90 kapslí
Vegan: Ano
Země výroby: Česká republika
Melatonin: 0,25 g
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
E Avatar autora | 29.9.2023
Krásní balení a zlepšení spánku bylo téměř okamžité! Vřele doporučuji

Česká firma Minus Age se zaměřuje na ten nejdůležitější aspekt našeho života - totiž naše zdraví. U Minus Age věří, že díky vědeckému pokroku můžeme prodloužit délku a kvalitu lidského života.

Specializují se na výrobu doplňků stravy, které jsou určené k podpoře zdravého stárnutí. Nabízí produkty, které jsou pečlivě vybírány a vědecky testovány, aby nejen podporovaly imunitní systém, pomáhaly v prevenci nemocí a zvyšovaly energetickou hladinu na úrovni buněk, ale také aby bylo jejich užívání zcela bezpečné.

Minus Age klade důraz na použití těch nejkvalitnějších a nejčistších surovin, které procházejí náročnými kontrolami. Tím je zajištěna nejenom jejich efektivita, ale i bezpečnost. S produkty Minus Age můžete vykročit do stáří plni vitality a zdraví.

Proč Minus Age:

  • Vysoká kvalita
  • Bezpečnost
  • Efektivita

 

Produkty Minus Age najdete v kategoriích Imunita, Srdce a cholesterol, Stres, únava a spánek, Probiotika a prebiotika, OlejeVitamíny a Minerály.