Medikus Vybavená lékárnička pro firmy, 15 osob

Kód: OM89030
484 Kč / balení 400 Kč bez DPH
Skladem u partnera
Možnosti doručení

Textilní lékárnička MEDIKUS a univerzální výbava s širokým použitím vám pomůže ke splnění zákonných povinností a platných vyhlášek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Textilní pevná lékárnička vhodná pro kanceláře, úřady, školská zařízení nebo jako cestovní lékárnička na dovolenou. Designově povedená lékárnička se dvěmi pevnými síťovanými kapsami, které udrží výbavu až pro 15 osob. Lékárnička se zavírá na obousměrný zip. 

Výhody lékárničky:

Doplňkové parametry

Kategorie: Specializované lékárničky
Hmotnost: 0.2 kg
Barva: červená
Materiál: Textilní
Země původu: Česká republika
Počet lidí: 10 - 15 osob
Provedení: Přenosná, S náplní
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RL Avatar autora | 30.10.2023
ano mohu doporučit, rychlost, cena i kvalita za 1.
5
L Avatar autora | 24.10.2023
Perfektní a naprostá spokojenost

Společnost MOJE LÉKÁRNIČKA s.r.o. je českým dodavatelem kompletně vybavených lékárniček pro domácnosti, školy, školky, cestování, výrobní průmysl a malé firmy. Sestavují vybavení z nejkvalitnějších zdravotnických pomůcek, vyráběných jak v České republice, tak i v zahraničí, a umisťují je do praktických a odolných obalů.
Kladou důraz na dlouhou dobu použitelnosti, pečlivě sledují novinky ve zdravotnictví, což jim umožňuje nabízet lékárničky, které splňují všechny legislativní požadavky. Toto se vztahuje i na autolékárničky, které prošly v posledních letech několika vylepšeními.

Jelikož zdraví úzce souvisí se zdravým životním stylem, rozšiřují svou nabídku o produkty, jež na základě vědeckých výzkumů chrání a případně zlepšují zdraví.

Kromě lékárniček nabízí i praktické outdoorové a cyklistické produkty. Jejich vizí do budoucna je rozšířit sortiment o produkty zaměřené na prevenci úrazů, tedy produkty, které pomáhají udržovat bezpečnost na pracovišti i v domácnosti.

Produkty této značky naleznete v kategorii: Specializované lékárničky.