LUCART AQUASTREAM 4 - toaletní papír, 4 ks

Kód: 811B70
89 Kč / balení 74 Kč bez DPH 22 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

2-vrstvý jemný toaletní papír z nové řady Aquastream, který je ideální pro problémové WC, chemické WC, vlaků apod. Při kontaktu s vodou se rozpouští do 7 vteřin. Balení obsahuje 4 role - 44m - 400 útržků.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento speciální, kvalitní toaletní papír z řady Aquastream je ideální pro WC, kde je potřeba rychlá rozpustnost. Například: pro letadla, vlaky, lodě, kempy a koupaliště. V laboratorním testu bylo zjištěno, že při kontaktu s vodou se rozpouští do 7 vteřin.

Zkušenosti společnosti Lucart Professional vedly k vytvoření nové řady toaletního papíru a ručníků AquaStream, která zaručuje rychlé rozpouštění. Produkty z řady Aquastream jsou vyráběny z materiálu získávaného recyklací nápojových kartonů. Celulóza, polyethylen a hliník, které jsou součástí těchto nádob, jsou plně recyklovatelné díky speciálnímu výrobnímu procesu. Všechny výrobky se vyznačují mimořádně vysokou kvalitou. Používáním těchto produktů šetříte přírodu v mnoha ohledech.

Specifikace toaletního papíru Lucart Aquastream 4:

  • Barva: bílá
  • Počet vrstev: 2
  • Počet útržků: 400 ks
  • Délka role: 44 m
  • Počet rolí v balení: 4 ks
  • Počet balení (po 4 rolích) v krabici: 14
  • Materiál: čistá buničina
  • Dermatologicky testováno

 

Certifikace:

 

PEFC je certifikace lesů, která zaručuje správné ekologické hospodaření v lesích, z nichž celulóza pochází.

Označení EU Ecolabel zaručuje šetrnost výrobku k životnímu prostředí.

 

Společnost Lucart Professional dokazuje, že je možné spojit technologii a skutečnou udržitelnost. Zisková a efektivní řešení vyvinutá s cílem zlepšit výkonnost podniku a zároveň snížit dopad na naši planetu. Lucart Professional představuje začátek nové éry a nabízí vašemu podnikání nové zkušenosti s udržitelnými inovacemi.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Toaletní papír
Hmotnost: 0.6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: