Kyslík ve spreji Dr. Luft - 12L

Kód: AR-001A
415 Kč –6 %
Kyslík ve spreji Dr. Luft - 12L
415 Kč –6 % 390 Kč / ks 322 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Sprej je určen pro osoby trpící kyslíkovou nedostatečností.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Praktický kyslíkový sprej Dr. Luft 12 litrů je určen pro osoby trpící náhlou kyslíkovou nedostatečností. 

Kyslík O2 dokáže zlepšit tělesné funkce, což je důležité hlavně pro starší lidi, těhotné ženy, mladé lidi ve vývoji a jiných.
Dokáže také redukovat únavu a malátnost a pomáhá proti fyzické a psychické únavě.

Příklady možného použití

 • osoby trpící náhlou kyslíkovou nedostatečností např. v průběhu onemocnění COVID-19
 • oxygenoterapie, což je regenerační kyslíková kůra, která působí příznivě na psychiku, snižuje pocit stresu i únavy
 • kyslík zlepšuje kvalitu dýchání u alergiků, astmatiků a osob trpícími dýchacími obtížemi
 • posiluje imunitní systém a oslabený organismus.

Výhody kyslíkového spreje Dr. Luft

 • vždy po ruce
 • 99,5% čistý kyslík
 • 120 dávek

Dr. Luft čistý kyslík ve spreji má mnoho využití. Pomáhá zlepšit jak fyzické výkony, tak i ty mentální. Čistý kyslík dokáže snížit i úroveň stresu při práci, zvýší krátkodobou paměť, což je ideální např. na zvýšení koncentrace při učení. Náš kyslíkový sprej sice není lék na podporu učení, ale rozhodně vám pomůže se soustředit, obnoví bdělost a sníží ospalost. Pro studenty, řidiče, cestující, chronicky nemocné, sportovce, ale i lidi, kteří to přehnali s alkoholem, je kyslík Dr. Luft ideální záležitostí.

ℹ️ Výrobek není tlaková láhev, ale kyslíkový aerosol.  
ℹ️ Plechovka s kyslíkem je velmi lehká, můžete mít dojem, že je prázdná. 

Co je to kyslíková terapie?
Kyslík, plyn nacházející se ve vzduchu, který dýcháme, je pro lidský život nezbytný. Někteří lidé s poruchami dýchání nemohou přirozeně přijímat dostatek kyslíku. Mohou potřebovat doplňkový kyslík nebo kyslíkovou terapii. Lidé, kteří dostávají kyslíkovou terapii, často pozorrují zlepšenou hladinu energie a spánku a lepší kvalitu života.

Jaká je normální hladina kyslíku v krvi?
Normální hladiny kyslíku v krvi jsou mezi 75 a 100 mmHg. Hladina kyslíku 60 mmHg nebo nižší naznačuje potřebu doplňkového kyslíku. Příliš mnoho kyslíku může být také nebezpečné a může poškodit buňky v plicích. Vaše hladina kyslíku by neměla překročit 110 mmHg. Někteří lidé potřebují kyslíkovou terapii neustále, zatímco jiní ji potřebují jen příležitostně nebo v určitých situacích. Některá kyslíková terapie se provádí v ordinaci lékaře a jindy mají lidé doma kyslík ve spreji nebo přenosný kyslíkový přístroj - generátor kyslíku.

Jaké jsou příznaky nedostatku kyslíku?
Pokud nedostáváte dostatek kyslíku, pocítíte řadu příznaků, včetně:

 • rychlé dýchání
 • dušnost
 • rychlá srdeční frekvence
 • kašel nebo sípání
 • pocení
 • zmatek
 • změny barvy pokožky

Doplňkové parametry

Kategorie: Kyslíkové lahve
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg
Objem: 12 l
Země výroby: Česká republika
Koncentrace kyslíku: 99,5%
Materiál lahvičky: hliník
Možnost doplnění: ne
Objem: 12 litrů kyslíku
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
1
JH Avatar autora | 4.4.2022
Dobrý den zakoupil a použil jsem tento produkt poprvé. Neznám tudíž kapacitu a "výdrž" láhve, ale zdá se mi velmi velmi malá oproti ceně. Použil jsem láhev 7x, vždy 2,max. 3 krátké stisky, vše dle návodu na láhvi ( v tištěné podobě nebyl návod přiložen) a láhev je prázdná!?
VK Avatar autora Votavova Kristýna (Administrátor) 6.4.2022
Dobrý den, pane Hovorko, děkujeme za Vaše hodnocení. Velice nás mrzí Vaše nespokojenost se zakoupeným výrobkem. Ještě dnes Vás bude kontaktovat naše zákaznická podpora, aby s Vámi celou záležitost dořešila k Vaší spokojenosti. Hezký den.
5
MN Avatar autora | 11.2.2022
Spokojenost

 

Nanolab je česká firma sídlící v Brně. Byť je její historie zatím krátká, firma vznikla v roce 2020, rychle se rozrostla, a dnes nabízí široký sortiment produktů, který se neustále rozšiřuje. 

Nanolab se specializuje na výrobu čistících prostředků a dalšího drogeristického zboží pro domácnosti. Základem jejich produktů jsou tradiční suroviny, jako je ocet či jedlá soda, využívané k úklidu již našimi babičkami. A není to pouze obsah, který je ekologický. Firma se totiž snaží také o pokud možno ekologické a dobře recyklovatelné obaly.

 

Proč Nanolab:

 • Vysoká kvalita
 • Účinné složky přípravků ověřené generacemi
 • Ekologické obaly

 

Jelikož firma vznikla v době covidu, patřily mezi její první produkty zejména dezinfekční přípravky. Dnes však mezi jejich produkty najdeme mnohem více. Nanolab nabízí množství prostředků na praní, dezinfekčních přípravků pro domácnost i pro tělo, kartáčů na čištění nejrůznějších povrchů, přípravky na nádobí, octové čističe, které si skvěle poradí s vodním kamenem a rzí, čističe skel a mnoho dalšího.