Klaprám 500x700 mm (B2), oblý roh, 25 mm - STANDARD
Kód: VH-KR50X70R25Detailní popis produktu
- Snadná a rychlá výměna plakátů díky klaprámům.
- Vysoká kvalita a odolnost klaprámů.
- Ochranná UV fólie pro nadstandardní ochranu plakátu.
- Mnoho designových variant, rohy a profily.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klaprámy a vitríny |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.77 kg |
| EAN: | 8595578300864 |
| Barva: | Stříbrná |
| Materiál: | Hliník |
| Šířka: | 50 cm |
| Typ: | Klaprám |
| Výška: | 70 cm |
| Šířka profilu: | 25 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Společnost Elventa plast zpracovává plastové desky pro interiér a exteriér. Zaměřuje se na průmyslové projekty od vytipování materiálu po zpracování polotovarů. Jejich dodávané plastové desky a fólie najdou uplatnění v mnoha odvětvích průmyslu a strojírenství, reklamě a designu, stavebnictví a dalších odvětvích.
Produkty značky Elventa plast naleznete v kategoriích Elventa plast Klaprámy a vitríny a Elventa plast Ochranné přepážky.
