Klaprám 1000 x 1400 mm (B0), oblý roh, 32 mm
Kód: VH-KR100X140R32Detailní popis produktu
- Jednoduchý design, který se hodí do každého prostředí.
- Lehký hliníkový rám zaručí snadnou manipulaci a vysokou odolnost.
- Ochranná UV fólie je samozřejmostí a nenechá váš plakát vyblednout.
- Tenké provedení, které nezasahuje do prostoru.
- Ušetřete čas! Rychlá výměna vnitřního obsahu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klaprámy a vitríny |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.77 kg |
| EAN: | 8595578301359 |
| Barva: | Stříbrná |
| Materiál: | Hliník |
| Šířka: | 100 cm |
| Typ: | Klaprám |
| Výška: | 140 cm |
| Šířka profilu: | 32 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Společnost Elventa plast zpracovává plastové desky pro interiér a exteriér. Zaměřuje se na průmyslové projekty od vytipování materiálu po zpracování polotovarů. Jejich dodávané plastové desky a fólie najdou uplatnění v mnoha odvětvích průmyslu a strojírenství, reklamě a designu, stavebnictví a dalších odvětvích.
Produkty značky Elventa plast naleznete v kategoriích Elventa plast Klaprámy a vitríny a Elventa plast Ochranné přepážky.
