Jelen Prací gel s vůní šeříku, 3,6l

Kód: ECO85259
399 Kč / ks 330 Kč bez DPH 111 Kč / 1 l
Skladem
Možnosti doručení

Prací gel s vůní šeříku od firmy Jelen zanechává prádlo nepřekonatelně čisté a svěží. Přípravek je velmi šetrný k oblečení, pokožce i k životnímu prostředí a podporuje udržitelnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravek je velmi šetrný k oblečení, pokožce i k životnímu prostředí. Aktivně odstraňuje nečistoty a pot. Po vyprání bude vaše prádlo jako nové s neodolatelným aroma rozkvetlého šeříku. Gel se v přírodě snadno odbourává a podporuje tak udržitelnou domácnost. Hodí se na bílé i barevné látky. Produkt prošel dermatologickými testy a je velmi jemný i k citlivé pokožce.

Hlavní vlastnosti:

  • šetrně odstraňuje nečistoty a pot
  • ohleduplný k pokožce i životnímu prostředí
  • na bílé i barevné prádlo

Složení:
5 % nebo více, avšak méně než 15 %: mýdlo, aniontové povrchově aktivní látky, méně než 5 %: neiontové povrchově aktivní látky, amfoterní povrchově aktivní látky, enzymy, parfém, Benzyl Alcohol, Bronopol, Iodopropynyl Butylcarbamate.

Použití:
3,6 l vystačí na cca 80 praní. Pro měkkou a středně tvrdou vodu použijte na 4,5 kg prádla 45 ml gelu (jedna odměrka) při mírném znečištění nebo 75 ml při silném znečištění. Při tvrdé vodě použijte 75 ml na lehce znečištěné oblečení nebo 100 ml na silně znečištěné oblečení.

Upozornění:
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. P305 + P351 + P338 Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc.

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Prací gely
Hmotnost: 3.6 kg
Dermatologicky testováno: Ano
Objem: 3,6 l
Počet praní: 80 PD
Země výroby: Česká republika
Objem: 3.6 l
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JP Avatar autora | 17.4.2024
Krásně voní, skvěle pere.

Jelen je tradiční český výrobce původně pracích prostředků. V dnešní době však najdeme v sortimentu této značky také čistící prostředky, prostředky na nádobí a další drogistické zboží

Základem většiny produktů je mýdlo Jelen. To je vysoce účinné, ale přitom šetrné jak k životnímu prostředí, tak i k vaší pokožce. Obsahuje výhradně přírodní tenzidy rostlinného původu a díky tomu je biologicky odbouratelné. Pro změkčení vody a ještě lepší účinnost tenzidů je potom do přípravků přidávána jedlá soda. 

Jelen ale nešetří přírodu pouze složením svých produktů. Vše balí do recyklovatelných obalů, které plní až po okraj tak, aby nároky na prostor při přepravě zboží byly minimální. Ani hranatý tvar obalů není náhoda. Rovněž to šetří místo při přepravě. Kromě toho je možné si produkty od Jelena zakoupit také v bezobalových obchodech.

Pro nejmenší je zde řada produktů Jelínek. Díky unikátnímu složení je Jelínek ještě šetrnější k pokožce, avšak stále stejně účinný. Je tak vhodný pro praní prádla miminek a pro osoby s extrémně citlivou pokožkou.

 

Proč Jelen:

  • Tradiční a ověřená česká značka
  • Citlivý k pokožce
  • Účinný
  • Ekologický
  • Cenově dostupný

 

Produkty od Jelena naleznete v kategoriích: prostředky na praní, gely na mytí nádobí, přípravky do myčky a úklid.