Hütermann 02 aroma difuzér bílý 400ml - ultrazvukový

Kód: HM-2123
899 Kč / ks 743 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Vylaďte svůj domov do atmosféry pohody a klidu pomocí našeho zvlhčovače vzduchu. Vhodné pro aromaterapii, chromoterapii (terapie pomocí světla), vzhledem ke svému designu je tento přístroj i stylovým interiérovým doplňkem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento aroma difuzér přemění vodu na jemnou vodní páru, přidáte-li pár kapek esenciálního oleje pomocí působením ultrazvuku se rozloží jemné mikročástice, které provoní váš byt. Účinky aromaterapie jsou prokázané, čich totiž ovlivňuje naši náladu ze všech smyslů nejvíce. Na výběr je 7 barev LED osvětlení, díky kterým dosáhnete chromoterapeutického účinku (terapie pomocí barevného spektra).

Ovládání přístroje je velmi jednoduché. Odšroubujete víko, naplníte vodou a kápnete několik kapek 100 % esenciálního oleje (není součástí balení). Aroma difuzér pracuje na principu technologie ultrazvuku, který je velice tichý. Nebude vás tak rušit během odpočinku, relaxace či práce.


Funkční tlačítka:

Light: 7 barev LED osvětlení. Můžete si vybrat, zda se barvy budou postupně měnit (přecházet jedna do druhé) nebo si zmačknutím tlačítka 'Light' vyberte barvu, která se vám nejvíce líbí. Opětovným mačkáním můžete zvolenou barvu libovolně měnit. Každá barva je navíc nastavitelná od jasného po tlumený odstín. Ale také máte možnost LED osvětlení úplně vypnout pro nerušený chod v noci.

Mist: Stlačením tohoto tlačítka si můžete vybrat dobu, po kterou bude difuzér vytvářet mlžný opar. Lze volit mezi 1 hodinou, 3 hodinami a 6 hodinami nebo může být přístroj zapnut trvale, do doby než jej aktivně vypnete, případně se vypne automaticky sám, než se tekutina v něm odpaří. Nehrozí tak nebezpečí poškození přístroje.

 

Technické parametry:

⦁ Kapacita nádržky - 400 ml (cca 8 hodin vytváření mlžného oparu)
⦁ Časovač - 1 hodina, 3 hodiny, 6 hodin nebo trvale zapnuto
⦁ Materiál - plast v bílé barvě
⦁ 7 nastavitelných barev LED osvětlení
⦁ Objem nádobky - 400 ml
⦁ Funkční tlačítka - Light a Mist
⦁ Automatické vypnutí při vypaření veškeré tekutiny
⦁ Technologie ultrazvuku - velmi tichý provoz
⦁ Napájení - síťový napáječ 230V / 24Vss (součást balení), 170 cm přívodní kabel
⦁ Příkon - cca 14W
⦁ Rozměry - 17 x 18 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Aroma difuzéry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.4 kg
Barva: bílá
Časovač: ANO
Délka působení (hod): 6, 1, 3, Trvale zapnuto
Materiál: plast
Objem nádržky (ml): 400
Podsvícení: ANO
Pro děti: NE
Reproduktor: NE
Rozměr (cm): 17x18
Typ ovládání: Ruční
Vypínání: Automatické
Způsob zapojení: Síťový napáječ
Zvlhčovač: ANO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hütermann EED - Home | Facebook

Portfolio společnosti se za dlouhá léta výrazně rozšířilo nejen v oblasti průmyslové a spotřební elektroniky, významné postavení získali např. v oblasti GPS lokalizace osob a vozidel, domovních alarmů, kamerové techniky apod.