Herbs Energy Ashwagandha – extrakt z kořene 800 mg, 90 kapslí

Kód: OM80619
680 Kč / balení 607 Kč bez DPH 8 Kč / 1 ks
Skladem u partnera
Možnosti doručení

Ashwagandě se díky svým neuvěřitelným účinkům se přezdívá „královna bylin“. Její hlavní účinky spočívají ve zlepšení spánku, snížení stresu a zlepšení nálady. Také přispívá k vitalitě, dodává energii a zvyšuje imunitu. Balení vydrží na 1,5 měsíce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento doplněk obsahuje čistý extrakt 10:1 z kořene rostliny, který obsahuje 5 % withanolidů, díky nimž je tento extrakt z ashwagandhy velmi silný a účinný. Navíc je v doplňku přidaný L-theanin pro zlepšení nálady a relaxaci a piperin – extrakt z černého pepře – pro maximální vstřebatelnost.

Co je ashwagandha
Ashwagandha patří mezi adaptogeny, což jsou rostliny, které zvyšují odolnost organismu proti stresovým situacím, zlepšují schopnost odolávat změněným podmínkám, adaptovat se na ně a přizpůsobit se jim. Jde totiž o rostliny, které dokáží přežít v extrémních podmínkách a díky tomu v sobě mají účinné látky, které nám pomáhají s mnoha problémy, zejména se snížením stresu. Ashwagandha se často považuje za nejoblíbenější adaptogen, protože její účinky jsou prokázané moderní vědou a léčitelé ji užívají už tisíce let. 

Jak dlouho ashwagandhu brát?
Všechny adaptogeny mají tu společnou vlastnost, že se jejich účinek projevuje postupně během několika týdnů. Většina lidí začne pociťovat účinky zhruba po 14 dnech užívání. Maximální účinnost se projevuje při užívání po 3 měsíce. Na rozdíl od kávy nepocítíte účinek ihned po požití. Je dost pravděpodobné, že první dny užívání ashwagandhy neucítíte žádnou změnu. Nepřerušujte užívání a berte ashwagandhu dále každý den! Uvidíte, že během několika dnů nebo týdnů začnete účinky bylinky cítit. Snížení stresu, zlepšení spánku, lepší nálada a více energie – to vše jsou účinky, které ashwagandha má.

Jak vám ashwagandha pomůže?
Ashwagandha má mnoho pozitivních účinků. Ty nejčastější a nejvýznamnější jsou snížení stresu, zlepšení nálady a zlepšení spánku. Ashwagandha patří mezi adaptogeny, a to znamená, že zvýší vaši odolnost vůči stresovým situacím a pomůže v těle optimalizovat různé procesy. Díky tomu se začne vaše tělo samo léčit. Ashwagandha vám zlepší ty procesy, které v tělu nefungují optimálně. Proto se účinek adaptogenů často různí a na každého působí trochu jinak.

Proč v kapslích?

To, co je na ashwagandě pro nás nejzajímavější, jsou její kořeny. Ty se už tisíce let drtily a podávaly pacientům na zlepšení mnoha zdravotních problémů a chuti do života. Aby ashwagandha účinkovala, je potřeba sníst každý den několik gramů z kořene. V kořenu rostliny jsou totiž ty účinné látky. Chuť ashwagandhy ale není moc příjemná – také se jí přezdívá „pach koně“.

Proto jsme vytvořili z kořene extrakt, který je 10x účinnější než samotný prášek a tento extrakt jsme dali do kapslí, abyste necítili nepříjemnou chuť. Díky tomu stačí užívat 2 kapsle denně a má to stejný účinek, jako byste užívali 8 gramů kořene, což je velké množství. Tento extrakt jsem obohatili o extrakt L-theanin pro rychlejší účinek a o extrakt piperin pro maximální vstřebávání. Nic dalšího v kapsli není. Pouze čistá příroda, žádná chemie.

Mezi další účinky bylinky patří:

  • podporuje duševní a kognitivní činnost
  • povzbuzuje při únavě, dodává energii, vitalitu a výdrž
  • napomáhá relaxaci a spánku
  • pomáhá udržovat normální činnost kardiovaskulárního systému
  • příznivě ovlivňuje funkci reprodukčního systému a stav pokožky
  • pomáhá udržovat funkci dýchacího systému
  • působí jako antioxidant
Složení produktu
Ingredience Obsah v denní dávce
Extrakt z kořene Ashwagandhy (5 % withanolidů) 800 mg
L-theanin (fermentováno ze zelené čaje) 200 mg
Extrakt z černého pepře s obsahem piperinu 5 mg

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinky na podporu energie
Hmotnost: 0.1 kg
Počet ks: 90 ks
Země výroby: Česká republika
Ashwagandha: 800 mg
L-theanin: 200 mg
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MN Avatar autora | 6.3.2024
Výborné
5
AZ Avatar autora | 23.2.2024
Skvělá cena, vysoká obsah látky a bleskové doručení.

Herbs Energy

Herbs Energy je společností založená Davidem Heroldem, který se potýkal s různými zdravotními problémy a hledal způsob, jak se uzdravit. Většinou moderní medicína nepřinesla požadované výsledky. Postupně dospěl k poznání, že zdravotní problémy jsou často důsledkem nezdravého životního stylu.

Věří, že klíčem ke zdraví je simulovat režim, na který bylo lidské tělo tisíce let zvyklé. To zahrnuje pravidelný pohyb, konzumaci minimálně zpracovaných potravin, otužování vodou nebo vzduchem a správné psychické nastavení s minimálním stresem.

Jako odpověď na zlepšení vnitřních procesů v těle, posílení organismu a vylepšení psychického stavu, Herbs Energy objevila sílu adaptogenů.

Herbs Energy vyvinula maximálně účinné doplňky stravy založené na adaptogenech, které pomáhají udržovat tělo v přirozeném zdravém stavu. Jejich cílem je podporovat přírodní léčbu a přinést zdraví a blaho.

Jak fungují adaptogeny?

Když saháte po standardním léku, dosáhnete okamžité úlevy, ale často na úkor toho, že tělo ztrácí motivaci řešit problém samo. Tato závislost se může projevit v delším časovém horizontu, kdy čím více používáte chemické léky, tím méně se tělo snaží optimalizovat vlastní procesy a vytvářet potřebné látky pro život.

Adaptogeny pracují v opačném směru. Jejich jemné účinky na organismus působí stresově, což stimuluje tělo k aktivní obraně a produkci zdraví prospěšných látek. Tyto látky jsou klíčové pro optimální fungování těla, a proto adaptogeny nejenže snižují stres, zlepšují spánek a posilují imunitu, ale také podporují například mozkovou činnost.

Produkty této značky naleznete v kategorii: Hořčík, Energie a vitalita