GRAVICLEAN těhotenský test - proužky 5 ks

Kód: OM81846
35 Kč / balení 29 Kč bez DPH 7 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

Těhotenský test s přesností >99 % a citlivostí 10 mIU/ml. Diagnostika již při jednodenním zpoždění.

Proužky - 5 kusů v balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Graviclean je rychlý těhotenský test s přesností >99 % a citlivostí 10 mIU/ml. Již při jednodenním zpoždění je schopen vyhodnotit, zda jste těhotná. Test funguje na principu zjištění přítomnosti choriového gonadotropinu (hCG), který se objevuje v moči již ve velmi časném období těhotenství. Test je určen pro sebetestování v nádobce s močí (in vitro) a je určen výhradně pro vnější použití.

Test provádějte při pokojové teplotě. Odeberte vzorek moči do čisté a suché nádobky a svisle do něj ponořte po rysku proužek. V žádném případě neponořujte nad rysku MAX. Nechte ponořené alespoň 10-15 sekund a poté vyndejte. Test položte na rovný nenasákavý povrch vyhodnocovací částí nahoru a začněte měřit čas. Po 3 minutách by měl být viditelný výsledek v podobě jedné či dvou čárek. Pokud se čárka neobjeví, počkejte ještě 1 minutu. Po 10 minutách již výsledek neodečítejte. V závislosti na výši koncentrace hCG v moči může být pozitivní výsledek pozorován i dříve než po třech minutách.

Před provedením testu si pozorně přečtěte přiložený návod. V návodu naleznete všechny upřesňující informace i nejčastější odpovědi na vaše otázky. Upozorňujeme, že test poskytuje předpokládanou diagnózu. Potvrzenou diagnózu vám, stejně jako u jiných testů, sdělí pouze váš lékař.

postup.png

Negativní výsledek = nejste těhotná

V oblasti kontrolní čáry (C) se objeví jedna barevná čára. V oblasti testovací čáry (T) se neobjeví žádná čára. To znamená, že pravděpodobně nejste těhotná. Pokud se i tak domníváte, že byste mohla být těhotná (například kvůli zpožděné menstruaci), opakujte test o pár dní později.

Pozitivní výsledek = jste těhotná

Objeví se čárka v kontrolní oblasti (C) i testovací oblasti (T).  Obě čáry mohou být barevně odlišné. To znamená, že jste pravděpodobně těhotná. Co nejdříve navštivte svého gynekologa, aby vás vyšetřil a potvrdil výsledek. Za jistých okolností se může stát, že se jedná o falešný pozitivní výsledek samotestu.

Neplatný výsledek

Výsledek je neplatný, pokud se v kontrolní oblasti (C) neobjeví žádná barevná čára, nebo když se čára objeví jen v oblasti testovací čáry (T). V tomto případě opakujte test s novou testovací sadou.

OBSAH BALENÍ

  • 5x Diagnostický proužek
  • 1x Návod k použití

DOPORUČENÉ VYBAVENÍ, KTERÉ NENÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ

  • Stopky
  • Jednorázová nádobka na vzorky.

PŘESNOST A CITLIVOST

Sada těhotenského testu hCG detekuje hCG v koncentraci 10 mIU/ml nebo vyšší. Bylo provedeno hodnocení přesnosti porovnáním výsledků získaných pomocí soupravy těhotenského testu hCG s jiným komerčním dostupným hCG testem. Studie zahrnovala 160 vzorků moči a oba testy identifikovaly 89 negativních a 71 pozitivní výsledků. Výsledky prokázaly > 99% celkovou přesnost hCG těhotenského testu ve srovnání s jiným hCG testem na bázi vzorku moči.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Těhotenské a ovulační testy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Počet kusů: 5 ks
Typ testu: Moč
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IB Avatar autora | 18.9.2023
Skvela cena za 5ks! Spokojena
5
M Avatar autora | 27.7.2023
Spokojenost a skvělá cena!

Značka Singclean přináší na trh jednorázové antigenní testy na covid-19, které mají relativně vysokou spolehlivost a jejichž použití je velice jednoduché. I vy se tak můžete snadno a rychle otestovat na covid-19, a to v pohodlí vašeho domova. I přes relativně vysokou spolehlivost testů Singclean se však stále jedná pouze o předběžný výsledek a je proto nutné potvrdit jej některou z alternativních testovacích metod.

Kromě testů na Covid-19 přináší Singclean také testy na drogy, těhotenské a další diagnostické testy

Proč Singclean:

  • Snadné použití
  • Vysoká spolehlivost výsledků

 

Veškeré diagnostické testy najdete v kategorii testy.