5x GRAVICLEAN těhotenský test - proužky

Kód: OM81846
35 Kč / balení 29 Kč bez DPH 7 Kč / 1 ks
Skladem u partnera
Možnosti doručení

Těhotenský test pro diagnostiku již při jednodenním zpoždění.

Přesnost: >99 %, senzitivita: 10 mIU/ml.

Proužky - 5 kusů v balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Graviclean je rychlý těhotenský test s přesností >99 % a citlivostí 10 mIU/ml. Již při jednodenním zpoždění je schopen vyhodnotit, zda jste těhotná. Test funguje na principu zjištění přítomnosti choriového gonadotropinu (hCG), který se objevuje v moči již ve velmi časném období těhotenství. Test je určen pro sebetestování v nádobce s močí (in vitro) a je určen výhradně pro vnější použití.

Test provádějte při pokojové teplotě. Odeberte vzorek moči do čisté a suché nádobky a svisle do něj ponořte po rysku proužek. V žádném případě neponořujte nad rysku MAX. Nechte ponořené alespoň 10-15 sekund a poté vyndejte. Test položte na rovný nenasákavý povrch vyhodnocovací částí nahoru a začněte měřit čas. Po 3 minutách by měl být viditelný výsledek v podobě jedné či dvou čárek. Pokud se čárka neobjeví, počkejte ještě 1 minutu. Po 10 minutách již výsledek neodečítejte. V závislosti na výši koncentrace hCG v moči může být pozitivní výsledek pozorován i dříve než po třech minutách.

Před provedením testu si pozorně přečtěte přiložený návod. V návodu naleznete všechny upřesňující informace i nejčastější odpovědi na vaše otázky. Upozorňujeme, že test poskytuje předpokládanou diagnózu. Potvrzenou diagnózu vám, stejně jako u jiných testů, sdělí pouze váš lékař.

postup.png

Negativní výsledek = nejste těhotná

V oblasti kontrolní čáry (C) se objeví jedna barevná čára. V oblasti testovací čáry (T) se neobjeví žádná čára. To znamená, že pravděpodobně nejste těhotná. Pokud se i tak domníváte, že byste mohla být těhotná (například kvůli zpožděné menstruaci), opakujte test o pár dní později.

Pozitivní výsledek = jste těhotná

Objeví se čárka v kontrolní oblasti (C) i testovací oblasti (T).  Obě čáry mohou být barevně odlišné. To znamená, že jste pravděpodobně těhotná. Co nejdříve navštivte svého gynekologa, aby vás vyšetřil a potvrdil výsledek. Za jistých okolností se může stát, že se jedná o falešný pozitivní výsledek samotestu.

Neplatný výsledek

Výsledek je neplatný, pokud se v kontrolní oblasti (C) neobjeví žádná barevná čára, nebo když se čára objeví jen v oblasti testovací čáry (T). V tomto případě opakujte test s novou testovací sadou.

OBSAH BALENÍ

  • 5x Diagnostický proužek
  • 1x Návod k použití

DOPORUČENÉ VYBAVENÍ, KTERÉ NENÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ

  • Stopky
  • Jednorázová nádobka na vzorky.

PŘESNOST A CITLIVOST

Sada těhotenského testu hCG detekuje hCG v koncentraci 10 mIU/ml nebo vyšší. Bylo provedeno hodnocení přesnosti porovnáním výsledků získaných pomocí soupravy těhotenského testu hCG s jiným komerčním dostupným hCG testem. Studie zahrnovala 160 vzorků moči a oba testy identifikovaly 89 negativních a 71 pozitivní výsledků. Výsledky prokázaly > 99% celkovou přesnost hCG těhotenského testu ve srovnání s jiným hCG testem na bázi vzorku moči.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Těhotenské, ovulační, menopauza
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.1 kg
Počet kusů: 5 ks
Sebetestování: ANO
Typ testu: Moč
Země výroby: Čína
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
IB Avatar autora | 18.9.2023
Skvela cena za 5ks! Spokojena
5
M Avatar autora | 27.7.2023
Spokojenost a skvělá cena!

Společnost Hangzhou Singclean Medical Products Co., Ltd., založená v roce 2002, je dnes jedním z předních hráčů v oboru absorbovatelných biomateriálů a patří mezi tři nejlepší výrobce v Číně a jedny z předních světových inovátorů v této oblasti.

Kromě svého hlavního portfolia v oblasti absorbovatelných biomateriálů a širokého spektra zdravotnických produktů, společnost Hangzhou Singclean Medical Products Co., Ltd. hraje také klíčovou roli v boji proti COVID-19 prostřednictvím svých testovacích sad. Singclean nabízí rozmanitou řadu testů na COVID-19, včetně antigenových testovacích sad s různými metodami odběru vzorků (nosní stěry pro profesionální použití, nosní stěry pro samotestování, slinné stěry a nosohltanové stěry) a sady pro testování protilátek (testy na neutralizační protilátky COVID-19 a testy na protilátky IgG/IgM).

Všechny tyto testy využívají imunochromatografickou metodu s koloidním zlatem pro rychlou a kvalitativní detekci antigenu COVID-19. Tyto testovací sady přispívají k celosvětovému úsilí o monitorování a kontrolu šíření COVID-19, což je důležité pro veřejné zdraví a bezpečnost. Adaptabilita a inovativní přístup společnosti Singclean v reakci na naléhavé globální zdravotnické potřeby zároveň dokazují její postavení jako předního inovátora v oblasti zdravotnických materiálů a diagnostických řešení

Kromě testů na Covid-19 přináší Singclean také testy na drogy, těhotenské a další diagnostické testy

Proč SingClean:

  • Snadné použití
  • Vysoká spolehlivost výsledků
  • Přední světový výrobce v oblasti zdravotnictví

 Veškeré diagnostické testy najdete v kategorii testy.