ECOVER na nádobí s citronem 950ml

Kód: 124
104 Kč / ks 86 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Tekutý prostředek na mytí a odmašťování nádobí s aloe a citronem. Jemný k vaší pokožce. Účinně umývá, aniž by docházelo k tvorbě nadměrného množství pěny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tekutý prostředek na mytí a odmašťování nádobí s aloe a citronem. Jemný k vaší pokožce. Účinně umývá, aniž by docházelo k tvorbě nadměrného množství pěny. Na jedno mytí nádobí vystačí dávka odpovídající jednomu stříknutí (asi 8 ml na 10 l vody). obal vyrobený bez použití nového plastu - 100% z recyklátu a opět 100% recyklovatelný. víčko (může stát vzhůru nohama aby se využil celý obsah) Průhledný obal aby bylo vidět, že nejsou použita žádná barviva. Objem 950ml Ekologické čisticí, mycí a prací prostředky Ecover, jsou vyrobené na rostlinné a minerální bázi, neobsahují složky pocházející z ropy, mají minimální vliv na vodní život, jsou rychle a úplně biologicky rozložitelné, jsou vhodné pro citlivou pokožku, nejsou testované na zvířatech, vyrábějí se v ekologické továrně, používají se na úklid v budovách institucí EU, láhve, uzávěry a etikety jsou 100% recyklovatelné, patří mezi nejvyhledávanější ekologické čisticí prostředky na českém trhu. Složení: > 30 % voda, 5 – 15 % aniontové a neiontové tenzidy, < 5 % Aloe vera, pšeničné proteiny, kyselina citrónová, sůl, parfém (vůně citrón; obsah: Limonen, Citral), konzervační látka (0,02 % 2-bróm-2-nitropropan-1,3-diol) Skladování: Skladujte mimo dosah dětí. Legislativní zařazení: Ekologický prostředek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ruční mytí nádobí
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.95 kg
Objem: 950
Objem: 950

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Ecover Belgium (@EcoverBE) / Twitter

Společnost Ecover se specializuje na výrobu pracích a čisticích prostředků a dalšího drogistického zboží. Jejich hlavním cílem je přispívat k ochraně životního prostředí a podporovat zdravější planetu. Ecover se zaměřuje na osvětovou činnost a hledání ekologicky udržitelných řešení pro domácnost.

Produkty této značky jsou vyrobeny z přírodních složek, které jsou ohleduplné k životnímu prostředí a bezpečné pro uživatele. Balení produktů Ecover je také ekologické, vyráběné z recyklovaných plastů. Většina výrobků této společnosti pochází z továrny s certifikací Zero Waste, což znamená, že až 95 % odpadu je znovu využito.

Navzdory svému ekologickému přístupu si produkty Ecover udržují vysokou kvalitu a účinnost.

Proč Ecover:

  • Vysoká kvalita
  • Maximální účinnost
  • Šetrné k přírodě a bezpečné pro uživatele

 

Produkty Ecover naleznete v kategoriích: Praní, Úklid, Mytí nádobí a Eco výrobky.