Ecoffee Cup, Van Gogh Museum, Irises, 400 ml + Dárek

Kód: ECO83578
389 Kč / ks 321 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Ekologický termohrnek s originálním designem. Je velice pevný a dlouho vydrží. Vhodný pro každodenní využití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je vyrobený ze 100% rostlin: z přírodní dřevěné vlákniny, kukuřičného škrobu a pryskyřice. Neobsahuje žádné pesticidy, ropné složky, ftaláty, BPS, BPA a použitý silikon je latex-free. Žádná plastová pachuť. Přírodní vlákno používané v Ecoffee Cup je recyklovaný přírodní produkt. 

Naše víčka a návleky jsou vyrobeny z čistého potravinářského silikonu s použitím kyslíku a oxidu křemičitého (písku) jako základního materiálu. Jsou vhodné pro použití při vysokých teplotách až do +120°C NEVYROBENÉ Z PŘÍRODNÍ LATEXOVÉ KAUČUKY

Má znovu uzavíratelné víko „bez kapání“, takže si ho můžete vzít kamkoliv. 

Elegantní silikonový prstenec na vnější straně kelímku není jen na ozdobu. Slouží především jako tepelná izolace, díky které vás kelímek nebude pálit do ruky.

Doporučená teplota pro každodenní použití:
Maximum: +100˚C/212˚F
Hrnek lze mít i v myčce. Od července 2019 lze Ecoffee Cup prodávaný v černých krabičkách používat v mikrovlnné troubě. Mikrovlnný ohřev: Max 800W/ 40 sec. Před použitím v mikrovlnné troubě sejměte víko, ale nasaďte silikonový návlek. Upozornění: Po vyjmutí z mikrovlnné trouby bude šálek horký.

Rozměry produktu:

Objem: 
400 ml
Výška: 
130 mm
Horní průměr: 
85 mm
Spodní průměr: 
56 mm
Hmotnost: 
160 g

Doporučení:
Na rozdíl od mnoha produktů na bázi PP nebo PET by náš kelímek nikdy neměl vydávat pachy ani si zachovávat chuť. Doporučujeme hrnek před použitím důkladně umýt a nenechat v něm po delší dobu zbytky nápojů.

Naše víčka jsou vyrobena ze silikonu, který je chemicky inertní látkou, což znamená, že na rozdíl od některých petrochemických plastů (PET, PP) by nikdy neměl vydávat zápach. Může však absorbovat některé pachy. Proto vždy doporučujeme mýt víčka a návleky v myčce na nádobí (horní police, vyjmutá z hrnku). Také se ujistěte, že se vyhnete skladování nebo mytí s kovovými nebo běžnými polypropylenovými plastovými předměty, jako jsou skladovací nádoby nebo jiné plastové kelímky.

Naše výrobky jsou v Evropě pravidelně testovány nezávislými zkušebními ústavy Intertek a TUV Rheinland, aby byly v souladu s předpisy EU (LFGB) pro styk s potravinami (EC) č. 1935/2004 a (ES) č. 10/2011. a nad předpisy, aby bylo zajištěno, že pohárek Ecoffee je vhodný pro pravidelné používání při teplotě +100˚C.

Schváleno pro styk s potravinami ve Spojeném království/ EU 2022: (EC) č. 10/2011 (FCM č. 99).

 

Doplňkové parametry

Kategorie: L / 400ml
Hmotnost: 0.16 kg
BPA Free: Ano
Materiál: Dřevo, pryskyřice, kukuřice
Objem: 400 ml
Vegan: Ano
Melamin Free: Ano
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MV Avatar autora | 19.1.2024
Za tu cenu jsou kvalitní a mají pěkné designy

Britská společnost Ecoffee cup dodává na trh termohrnky, a to již od roku 2014. Přináší tak řešení, jak zbavit planetu zbytečného odpadu v podobě jednorázových kelímků.

Termohrky Ecoffee cup jsou vyráběny pouze z přírodních materiálů. Kelímek se skládá z dřevěných vláken, škrobu a pryskyřice. Na víčko a návleky je potom použit potravinářský silikon. Celé termohrnky jsou tak biologicky zcela odbouratelné a také jsou zdravotně naprosto nezávadné.

Čištění termohrknu je velice snadné, můžete ho jednoduše celý, včetně víčka a návleku, strčit do myčky. Navíc jsou vhodné i k ohřevu nápojů v mikrovlné troubě. 

Ani po designové stránce vá Ecoffee nezklame. Možností je opravdu mnoho. Váš termohrnek se tak může stát nejen praktickým pomocníkem, ale také zajímavým doplňkem. A díky jeho nízké hmotnosti navíc nepředstavuje žádnou zátěž ve vaší kabelce či batohu.

Proč Ecoffee:

  • Ekologické
  • Zdravotně nezávadné
  • Lehké
  • Vhodné do myčky a mikrovlnné trouby

Doporučená teplota pro každodenní použití:
Maximum: +100˚C/212˚F
Hrnek lze mít i v myčce. Od července 2019 lze Ecoffee Cup prodávaný v černých krabičkách používat v mikrovlnné troubě. Mikrovlnný ohřev: Max 800W/ 40 sec. Před použitím v mikrovlnné troubě sejměte víko, ale nasaďte silikonový návlek. Upozornění: Po vyjmutí z mikrovlnné trouby bude šálek horký.

Na rozdíl od mnoha produktů na bázi PP nebo PET by kelímek nikdy neměl vydávat pachy ani si zachovávat chuť. Doporučujeme hrnek před použitím důkladně umýt a nenechat v něm po delší dobu zbytky nápojů.

Víčka jsou vyrobena ze silikonu, který je chemicky inertní látkou, což znamená, že na rozdíl od některých petrochemických plastů (PET, PP) by nikdy neměl vydávat zápach. Může však absorbovat některé pachy. Proto vždy doporučujeme mýt víčka a návleky v myčce na nádobí (horní police, vyjmutá z hrnku). Také se ujistěte, že se vyhnete skladování nebo mytí s kovovými nebo běžnými polypropylenovými plastovými předměty, jako jsou skladovací nádoby nebo jiné plastové kelímky.

Výrobky jsou v Evropě pravidelně testovány nezávislými zkušebními ústavy Intertek a TUV Rheinland, aby byly v souladu s předpisy EU (LFGB) pro styk s potravinami (EC) č. 1935/2004 a (ES) č. 10/2011. a nad předpisy, aby bylo zajištěno, že pohárek Ecoffee je vhodný pro pravidelné používání při teplotě +100˚C.

Schváleno pro styk s potravinami ve Spojeném království/ EU 2022: (EC) č. 10/2011 (FCM č. 99).

Na našem e-shopu nabízíme termohrnky Ecoffee cup ve třech různých velikostech, a to S (240 ml), M (350 ml) a L (400 ml). Navíc si můžete vybrat kousek z jedné z limitovaných edicí, kterými jsou Van Gogh Museum a William Morris.