Kompostovatelné pytle na odpadky 10l, hvězdicová základna, 20ks

Kód: ECO77468
42 Kč / ks 35 Kč bez DPH 2 Kč / 1 ks
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Kompostovatelné pytle na odpadky vyrobené z obnovitelných, rostlinných surovin, bez mikroplastů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

S kompostovatelnými odpadními sáčky CompostBag® je snadné přispět k lepšímu životnímu prostředí. Hledáte ekologickou alternativu pro každodenní věci? Pak začněte s našimi kompostovatelnými sáčky CompostBags®. Kompostovatelné odpadní sáčky jsou zcela bez mikroplastů, takže již nepřispíváte k problému s plasty.

Pytle jsou šetrné k životnímu prostředí a jsou hygienické. 

Pomocí těchto kompostovatelných vložek do košů můžete bez námahy udržovat nádobu na odpad nebo koš v čistotě. Naše kompostovatelné vložky do koše CompostBag® jsou plně kompostovatelné.

Sáčky jsou vyrobeny z obnovitelných, rostlinných surovin pocházejících z Itálie. Vyrobeno v Belgii.

Výhody

  • pevné a spolehlivé pytle super pevná hvězdicová základna
  • k dispozici velikost 10L = 41 cm x 45 cm
  • jednoduchá velikost, která se perfektně vejde do vašeho koše nebo popelnice
  • ekologická alternativa k igelitovým taškám
  • bez mikroplastů

Nevýhody

  • Pytle mají omezenou trvanlivost, protože jsou kompostovatelné.
  • Pytle je třeba použít do jednoho roku od data výroby (naleznete na obalu). Nedoporučujeme nakupovat velké množství položek najednou. Kompostovatelné pytle si uchovávají své pozitivní vlastnosti až 1 rok od data výroby, poté začnou degradovat.

Počet pytlů v balení: 20ks

Certifikace

Pytle do koše CompostBag® jsou plně kompostovatelné a mají certifikaci OK COMPOST.

Navíc splňují také evropské předpisy, a proto mají certifikaci EN13432.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kompostovatelné tašky a sáčky
Objem: 10 l
Počet kusů: 20 ks
Země výroby: Belgie
Země výroby: Belgie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V padesátých letech byly na jednom místě vyráběny polyetylénové sáčky a fólie, avšak v roce 1982 tato podnikatelská snaha skončila krachem.

Gaston Vanderlinden ihned využil příležitosti a znovu spustil podnikání pod novým jménem: „Jemaco“. Tato společnost získala svou reputaci díky neustálé inovaci produktů, které se zaměřují na přínosy pro životní prostředí, snadné použití, flexibilitu a vysokou kvalitu. Jemaco byla průkopníkem v oblasti kompostovatelných plastů.

Výroba kompostovatelných sáčků a fólií začala v roce 2004 a ve spolupráci s mezinárodními obchodními partnery si firma vybudovala silnou pozici na rostoucím trhu. V roce 2008 se Jemaco rozhodla plně se zaměřit na tento trh a ukončit veškeré aktivity v oblasti tradičních plastů. To se stalo skutečností v roce 2012, kdy se firma přejmenovala na významné „The Compost Bag Company“.

Dnes má pobočka společnosti The Compost Bag Company v Herentu 35 zaměstnanců a její produkty jsou využívány ve více než 25 zemích na třech kontinentech. K oslavě 35. výročí svého založení v roce 2017 se firma zaměřuje výhradně na výrobu kompostovatelných produktů z obnovitelných přírodních zdrojů.

Společnost The Compost Bag Company poskytuje spotřebitelům a profesionálním uživatelům ekologickou alternativu k tradičním plastovým výrobkům. Jejich produkty jsou plně kompostovatelné a biologicky odbouratelné, vyrobené z přírodních a obnovitelných zdrojů.

Svou misí reaguje na stále se zhoršující ekologický problém plastového odpadu. Vyvíjí, vyrábí a komercializuje alternativní a plně biologicky rozložitelné produkty, založené na přírodních, obnovitelných surovinách. Tím aktivně přispívá ke zlepšení zpracování organického odpadu a zároveň nabízí spotřebitelům a profesionálním uživatelům hygienu, pohodlí a vědomí o odpovědném nakládání s odpady.

Vize společnosti spočívá v tom, stát se vedoucím hráčem na trhu obnovitelných, biologicky rozložitelných a kompostovatelných sáčků a fólií. Zaměřuje se na udržitelný přístup respektující jak lidi, tak planetu, a neustále vyvíjí inovativní koncepty pro ekologickou hygienu, snadné použití a šetrnost k životnímu prostředí.

Produkty této značky naleznete v kategorii: Sáčky na psí exkrementy, Kompostovatelné tašky a sáčky, Odpadkové pytle, Pytle na odpadky, Domácí kompostování