COLVIA Colostrum + Minerál, 60 ks

Kód: ECO84675
340 Kč / balení 304 Kč bez DPH 6 Kč / 1 ks
Skladem u partnera
Možnosti doručení

Bovinní (kravské) colostrum s AQUAMINTM MG. Snižuje úroveň únavy. Podporuje správnou činnost svalů. U dětí mladších 3 let by rozhodnutí o podávání colostra mělo být učiněno rodiči nebo lékařem. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

COLVIA® COLOSTRUM + MINERAL obsahuje čisté sušené bovinní colostrum.

Bovinní (kravské) colostrum je první mléko produkované mléčnými žlázami po porodu. Colostrum je komplex více než 250 složek, cenné vysokým obsahem biologicky aktivních látek zejména imunoglobulinů IgG, laktoferinu, laktoperoxidázy a dalších aktivních peptidů. Díky použité technologii (sušení vymrazováním – tzv. lyofilizaci) zpracování je zachován maximální účinek vstupní suroviny. AQUAMINTM MG je mořský multiminerální komplex, který pochází z mineralizovaných mořských řas rodu Lithotamnion sp. Řasy jsou bohaté na hořčík a obsahují dalších 74 stopových minerálů. Má pozitivní vliv na celkové zdraví, pružnost a pevnost kostí a zažívání. Přípravek obsahuje hořčík v organické formě, která se výborně vstřebává v lidském těle. Hořčík přispívá k normální činnosti nervové soustavy, k normální psychické činnosti, ke snížení míry únavy a vyčerpání a k udržení normální funkce energetického metabolismu.

Kdo může používat colostrum:
Novorozenci, kteří přicházejí na svět, nemají dobře vyvinutý imunitní systém. Je to právě colostrum získané z mateřského prsu, které jim poskytuje ochranu před nemocemi. Problémy s imunitou však mají i starší děti, dospělí a starší lidé. Colostrum ve formě doplňků stravy, obvykle získané od krav, je komplexně posilujícím činitelem pro lidi všech věkových skupin. U dětí mladších 3 let by rozhodnutí o podávání colostra mělo být učiněno rodiči nebo lékařem. Bovinní (kravské) colostrum se velmi podobá colostru lidskému, proto jedinou kontraindikací k jeho použití je přecitlivělost na mléčné bílkoviny.

Složení:
Přírodní zdroj hořčíku a minerálů AquaminTM MG – hydroxid hořečnatý, bovinní colostrum, složení tobolky (želatina, stearan hořečnatý).

1 tobolka obsahuje:

Aktivní látky mg / 1cps. %DRHP*
Přírodní zdroj hořčíku AQUAMIN MG – hydroxid hořečnatý 330 30
COLOSTRUM 120 -

*) DRHP … denní referenční hodnota příjmu
Celkové množství potraviny v balení - 27 g

Dávkování:
2 tobolky denně (nejlépe večer před jídlem zapít dostatečným množstvím tekutiny). V případě akutních stavů doporučujeme dávkování navýšit.

Upozornění:
Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. V době těhotenství a kojení, nebo v případě potřeby doporučujeme vhodnost užívání konzultovat s vaším lékařem. Nevhodné pro osoby alergické (přecitlivělé) na některou z látek obsažených v produktu. Skladujte mimo dosah dětí.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Colostrum
Hmotnost: 0.1 kg
Bez GMO: ANO
Bez lepkové: Ano
Obsah balení: 60 ks
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
L Avatar autora | 26.5.2023
super cena a vše OK

COLVIA

COLVIA je česká společnost, která se zabývá výrobou a prodejem produktů z colostra. Colostrum je mlezivo, které je produkováno v prvních hodinách po porodu a obsahuje jedinečné složení látek, které mají pozitivní účinky na lidský organismus.

Kvalita

Značka klade velký důraz na kvalitu svých produktů. V celém procesu zpracování colostra jsou prováděny kontroly mikrobiologické čistoty a kvality podle zpracovaných předpisů a norem. Moderní výrobní technologie a kvalitní obsluha jsou zárukou toho, že surovina si po celou dobu zpracování udržuje maximální obsah účinných látek. Díky tomu patří colostrum COLVIA svými parametry mezi špičkové produkty dostupné na trhu.

Spolupráce

COLVIA vítá každý osobní kontakt s obchodními partnery. Je připravena pomoci radou a doporučením při volbě vhodného produktu jak pro prevenci, tak i při specifických problémech. COLVIA je vděčná za zkušenosti, poznatky a připomínky z trhu. Výměna zkušeností a poznatků probíhá i s dalšími výrobci v tuzemsku a zahraničí.

České kořeny

Jedná se o společnost, která se na domácím trhu snaží nabídnout vysokou světovou kvalitu za ceny přístupné českému zákazníkovi. Při vývoji a vytváření svých produktů upřednostňuje spolupráci s českými podnikateli.

Společenská zodpovědnost

Značka myslí při všech svých aktivitách i na své okolí, přírodu a bere ohled na životní prostředí. Na prvním místě stojí vždy etický pohled. COLVIA ví, že colostrum je nezbytně nutné pro přežití a zdárný růst a vývoj narozených zvířat. Pouze zbývající množství je odebíráno pro zpracování. Je podrobeno důsledné kvalitativní kontrole a zařazeno do výrobního procesu.

Zaměstnanci

Důležitou hodnotou společnosti jsou zaměstnanci. Společnost se snaží vytvářet příjemnou pracovní atmosféru a podporovat přátelské vztahy na pracovišti i mimo něj.

Produkty této značky naleznete v kategorii: Kojenecká mléka 3/12+, Kojenecká mléka bez laktózy, Hypoalergenní, citlivá pokožka, Hydratační a výživové, Colostrum, Hořčík