1x/100x ALLTEST Těhotenský test z krve

Kód: OM99691
59 Kč / ks 53 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Rychlotest na hCG je rychlý chromatografický imunotest pro kvalitativní detekci lidského chorionického gonadotropinu v moči na pomoc při včasné detekci těhotenství.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lidský choriový gonadotropin (hCG) je glykoproteinový hormon produkovaný vyvíjející se placentou krátce po oplodnění. V normálním těhotenství lze hCG detekovat jak v
moči, tak v séru nebo plazmě již 7 až 10 dní po početí. Hladiny hCG 1,2,3,4 nadále velmi rychle stoupají, často přesahují 100mIU/ml v prvním vynechaném menstruačním
období,2,3,4 a vrcholí v rozmezí 100 000-200 000 mIU/ml přibližně 10-12 týdnů těhotenství. hCG v moči i séru nebo plazmě brzy po početí a jeho následný rychlý vzestup koncentrací v časném gestačním období z něj činí vynikající marker pro časnou detekci těhotenství.

Sběr a příprava vzorků:
Pro vzorky odebrané ze séra nebo plazmy
Krev by měla být odebírána asepticky do čisté zkumavky bez antikoagulancií. Oddělte sérum nebo plazmu od krve co nejdříve, abyste zabránili hemolýze. Pokud je to možné, použijte čiré nehemolyzované vzorky.
Vzorky séra nebo plazmy mohou být skladovány při 2-8°C po dobu až 48 hodin před testováním. Pro dlouhodobé skladování mohou být vzorky zmrazeny a skladovány pod -20°C. Zmrazené vzorky by měly být před testováním rozmrazeny a promíchány. Vzorky by neměly být opakovaně zmrazovány a rozmrazovány.

Pro vzorky kompletní krve
Za účelem odběru vzorků kompletní krve píchnutím prstem:
Umyjte pacientovu ruku mýdlem a teplou vodou nebo očistěte alkoholovou podložkou. Nechte uschnout. Masírujte ruku, tak abyste nedotkli místa vpichu, třením ruky směrem dolů ke špičce prstu prostředníčka nebo prsteníku. Propíchněte kůži lancetou. Setřete první známky krve. Jemně otřete ruku od zápěstí k dlani a směrem k prstu, abyste vytvořili zaoblenou kapku krve z místa vpichu.

Přidejte vzorek kompletní krve odebrané propichnutím prstem do testu pomocí kapilární
trubice: Dotýkejte se kapky krve špičkou kapilární trubice. Snažte se vyhnout vzduchovým bublinám.

Umístěte baňku na horní konec kapilární trubice a poté ji vytlačte, aby se do jamky na
vzorek testovací Sady vypustila celá krev. Test byste měli provést ihned po odběru vzorků. Nenechávejte vzorky při pokojové teplotě po
delší dobu. Pro dlouhodobé skladování by měly být vzorky uchovávány pod -20°C. Kompletní krev odebraná ze žíly by měla být skladována při teplotě 2-8°C v případě, že test bude proveden do 2 dnů od odběru. Test by měl být proveden okamžitě na kompletní krvi odebrané propíchnutím prstem.
Před testováním přiveďte vzorky na pokojovou teplotu. Zmrazené vzorky musí být zcela

Návod k použití:
Před zkoušením nechte test, vzorek, pufr a/nebo ovládací prvky dosáhnout pokojové
teploty (15-30 °C).
1. Před otevřením by sáček měl mít pokojovou teplotu (15-30 °C). Vyjměte sadu z uzavřeného
sáčku a použijte ji do jedné hodiny.
2. Umístěte sadu na čistý a rovný povrch.
Pro Vzorky Odebrané ze Séra nebo Plazmy:
Držte kapátko svisle a přeneste 3 kompletní kapky séra nebo plazmy (přibližně 75 L) do
jamky na vzorek Sady a poté spusťte časovač. Vyvarujte se zachycení vzduchových bublin
ve vzorku. Viz obrázek níže.
Pro Vzorek Kompletní Krve ze Žíly:
Držte kapátko svisle a přeneste 2 kapky kompletní krve (přibližně 50 L) do jamky vzorku,
poté přidejte 2 kapky pufru (přibližně 80 L) a spusťte časovač. Viz obrázek níže.
Pro Vzorek Kompletní Krve Propíchnutím Prstem:
Použití kapilární trubice: Naplňte kapilární trubici a přeneste přibližně 50 L vzorku
kompletní krve z prstu do jamky vzorku testovací Sady, poté přidejte 2 kapky pufru
(přibližně 80 L) a spusťte časovač. Viz obrázek níže.
3. Počkejte, až se objeví barevné čáry. Přečtěte si výsledky za 5 minutách. Neinterpretujte
výsledek po 10 minutách.

Pozitivní: Objeví se dvě barevné čáry. Jeden řádek by měl být v oblasti kontrolní čáry (C) a další řádek by měl být v oblasti testovací čáry (T). Jeden řádek může být lehčí než
druhý; nemusí se shodovat. To znamená, že jste pravděpodobně těhotná.


Negativní: V oblasti kontrolní čáry (C) se zobrazí jedna barevná čára. V oblasti testovací čáry (T) se nezobrazí žádný řádek. To znamená, že pravděpodobně nejste těhotná.

Neplatný: Výsledek je neplatný, pokud se v oblasti kontrolní čáry (C) neobjeví žádná barevná čára, i když se v oblasti testovací čáry (T) objeví čára. Test byste měli opakovat s novou testovací kazetou.

Důležitá upozornění:
Před použitím zdravotnického prostředku si pozorně přečtěte návod k použití a uchovávání.

Spotřebujte nejlépe do : datum uvedeno na obalu.

Skladování:
Skladujte v suchu, nevystavujte přímému slunci. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Testy
Hmotnost: 0.1 kg
Sebetestování: ANO
Typ testu: Moč
Země výroby: Čína
Profesionální použití: Ano
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
H Avatar autora | 15.5.2024
rychle dodání, a funguje skvěle. Dobrá cena.

Hangzhou AllTest Biotech Co.,Ltd. | LinkedIn

Společnost disponuje pevnými základy díky špičkovým průmyslovým profesionálům, kteří mají prokázané odborné znalosti v oblasti řízení inovací, včetně nových představení produktů a vývoje procesů, které transformují průmysl. Společnost byla součástí klíčových týmů, které stály za zásadními transformacemi v rámci rychlých testů a obchodu s POCT. Mezi tyto transformace patří špičkové systémy řízení designu, zodpovědné za inovativní produkty s vysokou kvalitou, a protokoly ověřování, které tvoří jádro přísných systémů hodnocení kvality.

AllTest byla založena s cílem přinést prospěch zúčastněným stranám ve zdravotnickém průmyslu, zejména v oblasti podnikání s POCT, včetně rychlých testů. Společnost je odhodlána poskytovat inovativní řešení, která spojují rychlé testy s moderní elektronikou, přispívající k vytváření nových technologických platforem a obchodních procesů. Tímto způsobem pomáhá odemykat skutečný potenciál sloučení technologií a obchodu, přinášejíc nové milníky v techno-komerčních sektorech průmyslu POCT.

Ve společnosti AllTest mají pevné odhodlání angažovat se v činnostech, které přispívají k transformaci průmyslu IVD. Jejich cílem je poskytovat konzistentní kvalitu za dostupné ceny, a to s využitím nejnovějšího vývoje produktů a obchodních postupů.

Vize: Stát se jedním z nejspolehlivějších poskytovatelů IVD produktů za dostupné ceny.

Mise: Rychle transformovat průmysl IVD prostřednictvím rychlého uvedení produktů na trh za dostupné ceny a udržování konzistentní kvality.

Politika kvality: Zaměřují se na účinnou a rychlou detekci, přesnou diagnostiku a kladou kvalitu na první místo. Jejich práce je orientována na potřeby zákazníka.

1111.jpg

Produkty této značky naleznete v kategorii: Testy na drogy z moči, Testy na chřipku a ostatní onemocnění, Infekční a bakteriální onemocnění, CRP testy, Profesionální kusové testy, Testy