Allnature Perkarbonát sodný, 1000 g

Kód: AN-16401 V
119 Kč / ks 98 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Ekologické bělidlo, které si najde využití v každé domácnosti. Je biologicky odbourateln a pro svou nezávadnost je vhodný pro alergiky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ekologické bělidlo, které si najde využití v každé domácnosti. Je biologicky odbourateln a pro svou nezávadnost je vhodný pro alergiky. Je ekologický, a plně biologicky odbouratelný, během praní se rozkládá na sodu a peroxid vodíku, který způsobuje bělení. Perkarbonát je také využitelný na čištění odtoků, toalet, umyvadel atd. Při praní do 60°C je nutné přidat aktivátor perkarbonátu TAED.

Použití:
Perkarbonát sodný slouží především jako bělič při praní a čištění. Je ekologický a vhodný pro alergiky. Doporučujeme prát při teplotě 60 °C. Perkarbonát je výborný také na čištění odtoků, toalet, umyvadel atd.

PRANÍ: Přidejte 1-2 lžíce do zásobníku s pracím prostředkem.
ZNEČIŠTĚNÉ PRÁDLO: 1-2 lžíce zalijte teplou vodou a prádlo nechte namočené několik hodin / přes noc.
ÚKLID: 1-2 lžíce zalijte horkou vodou a nechte chvíli působit. Poté opláchněte / omyjte povrch.

Upozornění:
NEBEZPEČÍ: Může zesílit požár; oxidant. Zdraví škodlivý při požití. Způsobuje vážné poškození očí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Uchovávejte odděleně od oděvů a jiných hořlavých materiálů. Používejte ochranné rukavice / ochranný oděv / ochranné brýle / obličejový štít. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte toxikologické informační středisko / lékaře. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte toxikologické informační středisko / lékaře. Odstraňte obsah / obal v souladu s předpisy.

Složení:
Uhličitan disodný, směs s peroxidem vodíku (2:3) (Na2CO3; 1,5 H2O2). CAS: 15630-89-4

Skladování:
Skladujte v suchu, při pokojové teplotě.

Obsah:
1000 g

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Koupelna a WC
Hmotnost: 1.18 kg
Obsah: 1000 g
Země výroby: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Allnature je přední česká značka v oblasti zdravé výživy, která se již přes 9 let zaměřuje na kvalitní a chutné potraviny a doplňky stravy pro zdravý životní styl. Tato značka je ideální volbou pro každého, kdo hledá vyváženou stravu, plnou energie a přírodních chutí. Allnature boří mýty o tom, že zdravá strava nemůže být lahodná, a nabízí širokou škálu produktů, od superpotravin až po veganské a raw produkty.

Výrobky Allnature jsou vyrobeny šetrnými metodami z kvalitních přírodních surovin, což zaručuje zachování všech důležitých nutričních hodnot. Mezi bestsellery patří chia semínka, goji plody a exotické jihoamerické rostliny jako Lucama a Yacon.

Allnature je hrdým držitelem prestižního ocenění Czech Superbrands 2021, což potvrzuje její vynikající postavení na trhu a důvěru zákazníků.

Pokud hledáte značku, která spojuje kvalitu, lahodné chutě a zdraví, Allnature je tou správnou volbou. Je to značka, která vám pomůže žít plně a zdravě, aniž byste museli obětovat požitek z výborné chuti.

Proč Allnature:

  • Kvalitní přírodní suroviny
  • Šetrné postupy výroby
  • Držitel ocenění Czech Superbrands 2021

 Produkty značky Allnature najdete v kategoriích Eco drogerie, Zdravé potraviny a Doplňky stravy.