1x Test na alkohol z moči

Kód: OM96247
88 Kč / ks 73 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Rychlý test na obsah alkoholu z lidské moči ve formě kazety, je vhodný jak pro domácí testování, tak i pro testování zaměstnavateli. Tento prostředek je jednorázový imunologický test ke kvalitativnímu rychlému zjištění přítomnosti ethylglukuronidu od detekčního limitu 500 ng/ ml v lidské moči. Jedná se o 1 samostatně zabalenou kazetu s návodem. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

PRINCIP PROCEDURY

Tento test je jednorázový chromatografický imunologický test na bázi laterálního proudu. Testovací proužek obsahuje 1) vínově zbarvenou konjugovanou podložku obsahující protilátky anti-EtG spojené s koloidním zlatem a 2) nitrocelulózovou membránu obsahující testovací oblast (T) a kontrolní oblast (C). Testovací oblast je pokryta EtG-BSA a kontrolní oblast je pokryta kozí protikráličí protilátkou IgG. Tento test je imunologický test s kompetitivními vazbami. Ethylglukuronid ve vzorku moči konkuruje s monoklonální protilátkou anti-EtG na nitrocelulózové membráně pro místa s omezenými vazbami konjugovaného proteinu ethylglukuronidu. Jakmile je na podložku pro vzorek aplikováno přiměřené množství vzorku moči, vzorek moči bude kapilárním přenosem putovat po testovacím proužku. Pokud je hladina ethylglukuronidu ve vzorku moči pod detekčním limitem (500 ng/ml), v testovací oblasti se objeví viditelný vínový proužek. Pokud bude hladina ethylglukuronidu ve vzorku moči na detekčním limitu nebo nad ním, neobjeví se v testovací oblasti žádný proužek. Kontrolní oblast se váže ke zlatem konjugovanému králičímu IgG a vytvoří proužek vínové barvy bez ohledu na přítomnost ethylglukuronidu.

ČINIDLA A DODÁVANÝ MATERIÁL

Jednotlivě balené testy . 1 příbalový leták, návod k použití

POTŘEBNÝ MATERIÁL, KTERÝ NENÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ

Nádobky na sběr vzorků. Časovač.

SKLADOVÁNÍ A STABILITA

Skladujte soupravu při pokojové teplotě 15–30 °C (59–86 °F). Každý test může být použit až do data použitelnosti uvedeného na štítku za předpokladu, že zůstane uzavřený ve fóliovém sáčku, který obsahuje i vysoušedlo. Nevystavujte sadu mrazu ani teplotám nad 30 °C (86 °F).

ODBĚR VZORKŮ

1. Každý vzorek moči musí být odebrán do čisté nádobky. Nesměšujte vzorky.

2. Vzorky je možné uchovávat při teplotě 15–30 °C (59–86 °F) po dobu minimálně 8 hodin, při teplotě 2–8 °C až po dobu 3 dnů a pří -20 °C dlouhodobě.

UPOZORNĚNÍ

Je nutné přesně dodržovat všechny pokyny, aby byly získané výsledky přesné. • Neotvírejte uzavřený sáček, pokud se nechystáte ihned provádět test.

• Nepoužívejte test po uplynutí doby použitelnosti.

• Všechny vzorky a použité testy zlikvidujte jako biologicky nebezpečný odpad.

POSTUP TESTOVÁNÍ

1. Vzorky uchovávané v chladničce a další testovací materiály včetně testovacích prostředků musejí být před testováním vyndány z chladničky, aby získaly pokojovou teplotu.

2. Otevřete sáček v místě nástřihu a vyndejte testovací kazetu.

3. Do testovacího okénka S pipetou kápněte 3 kapky biologického vzorku.

4. Kazetu položte na suchý, rovný povrch a po 5 minutách odečítejte. Výsledek neodečítejte déle než po 10 minutách.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Testy na alkohol
Hmotnost: 0.1 kg
Sebetestování: ANO
Typ testu: Moč
Počet kusů v balení: 1 ks
Profesionální použití: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

IVD Biotech je česká společnost se sídlem v Praze, která se zaměřuje na distribuci kvalitních in vitro diagnostických testů (IVD) od významných zahraničních společností. Tyto společnosti se zabývají nejen výrobou, ale i vývojem IVD produktů, čímž zajišťují jejich špičkovou kvalitu a inovativnost.

IVD Biotech nabízí širokou škálu IVD testů pro různé diagnostické účely, včetně:

  • Těhotenské testy: IVD Biotech je známá pro své těhotenské testy PregnaTest, které jsou jedny z nejprodávanějších těhotenských testů v České republice.
  • Testy na plodnost: Společnost nabízí širokou škálu testů na plodnost pro muže i ženy, včetně testů ovulace a testů spermií.
  • Infekční testy: IVD Biotech nabízí testy na diagnostiku různých infekčních onemocnění, včetně HIV, chlamydií a žloutenky.
  • Genetické testy: Společnost nabízí testy pro diagnostiku genetických onemocnění, včetně cystické fibrózy a Downova syndromu.
  • Výzkumné produkty: IVD Biotech nabízí širokou škálu produktů pro výzkum v oblasti životních věd, včetně protilátek, enzymů a DNA.

IVD Biotech je registrovaným distributorem diagnostických zdravotnických prostředků in vitro u Ministerstva zdravotnictví ČR v souladu s platnými právními předpisy. Veškeré  nabízené výrobky jsou CE certifikovány a společně s nimi dodávají i podrobný návod v Českém jazyce.

Produkty této značky naleznete v kategorii: Testy na drogy z moči, Testy na drogy ze slin, Zdravotnické potřeby, Testy na onkologická onemocnění