1x Drogový test ze slin multi (4 druhy)

Kód: OM81351
175 Kč / ks 145 Kč bez DPH 175 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení
  • Multi drug  test na drogy je nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak odhalit nelegální látky v těle.
  • Dokáže odhalit až 4 druhy drog najednou: amfetamin (AMP), kokain (COC), marihuana (THC), opiáty
  • Určeno k samotestování - pro profesionální užití

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vzhledem ke stále rostoucímu zájmu o drogy mezi stále mladšími lidmi jsou moderní domácí testy skvělým diagnostickým nástrojem. Díky nim můžeme rychle a pohodlně vyšetřit sliny našeho dítěte nebo osoby nám blízké na přítomnost nelegálních drog.

Spolehlivé výsledky do 10 min.

Test detekuje tyto návykové látky:

  1. THC
  2. kokain
  3. opiáty
  4. amfetamin

Určeno pro profesionální využití. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Testy na drogy ze slin
Hmotnost: 0.1 kg
Počet kusů: 1 ks
Sebetestování: ANO
Typ testu: Sliny
Země výroby: Čína
Profesionální použití: Ano
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MK Avatar autora | 12.5.2024
Spokojenost a používáme pravidelně
5
LH Avatar autora | 20.10.2023
vše dorazilo v pořádkuZhejiang Orient Gene Biotech Co., Ltd vznikla v prosinci 2005 a od té doby se etablovala jako přední síla v oblasti výzkumu, vývoje, výroby a prodeje in vitro diagnostických produktů. Zaměřuje se na vyspělou oblast lékařského vybavení a zařízení, které patří do kategorie špičkového lékařství.

Hlavní produkty: Hlavní produkty tvoří okamžitá diagnostická reagenta POCT, která nacházejí uplatnění při detekci infekčních nemocí (včetně produktů pro detekci COVID-19), drogové závislosti, plodnosti, markerů nádorů a markerů srdce. Mezi tyto produkty patří dvě klíčové série: detekce infekčních nemocí a detekce drogové závislosti.

Společnost rozvinula svou prodejní síť do více než 120 zemí a regionů. V roce 2019 tvořily zahraniční prodeje 95 % celkových příjmů. Současně získala více než 300 zahraničních certifikátů/záznamů a více než 70 domácích registračních/záznamových certifikátů. Její postavení na trhu je pevně zakotveno v síle certifikací a schválení, což ji činí důvěryhodným hráčem ve světě in vitro diagnostiky.

Nedávno tři výrobky společnosti Orient Gene a její stoprocentně vlastněné dceřiné společnosti Healgen získaly zahraniční certifikaci. Mezi nimi Healgen URS Test Strip získal certifikaci FDA, COVID-19/Flu A&B Ag Combo Rapid Test Cassette (Swab) a COVID-19/Flu A&B/RSV/Adeno Ag Combo Rapid Test Cassette (Swab) získaly certifikaci UK CTDA.

Healgen URS Test Strip získal certifikaci FDA, což splňuje potřeby samostatného zdravotního řízení uživatelů při domácím samotestování a obohacuje produktovou řadu společnosti pro samotestování na trhu USA.

Produkty této značky naleznete v kategorii: Testy na drogy ze slin, Profesionální testy balení, Pro lékaře, Testy na sexuálně přenosné choroby