1x Drogový test MOP (heroin, morfin, opiáty) ze slin

Kód: OM72611
109 Kč / ks 90 Kč bez DPH 109 Kč / 1 ks
Skladem
Možnosti doručení

Rychlý a citlivý test pro kvalitativní detekci opiátů, heroinu, morfinu, v lidských slinách. Test se provádí ze slin a výsledek je znám již po 10 minutách. Test je využíván pro monitoring osob v domácím prostředí i ve společnostech s preventivní protidrogovou politikou a někdy i při stanovení výše život. pojištění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednorázový morfinový (MOP) test ve formě kazety s nasávacím polštářkem je kvalitní a rychlý orientační test, který pomáhá detekovat hladinu morfinu, heroinu, opiátů v lidském těle. Test se provádí ze slin, výsledek testování je znám již po 10 minutách.

Morfin, opiáty mohou být detekovány v ústních tekutinách po dobu 12 - 36 hodin po použití.

Test je CE certifikován.

Jedná se o spolehlivou a velmi levnou variantu testu zejména při pravidelném preventivním testování osob (děti, žáci, studenti, zaměstnanci, atd.).

 URČENÉ POUŽITÍ MOP TESTU:
Rapid Test Midstream (lidské sliny) je rychlá chromatografická imunoanalýza pro detekci Opiátů v lidských slinách při mezní koncentraci 40ng / ml. Tento test poskytuje pouze předběžný analytický výsledek testu. Pro získání potvrzeného analytického výsledku musí být použita specifičtější alternativní chemická metoda. Plynová chromatografie / hmotnostní spektrofotometrie (GC / MS) je upřednostňovanou konfirmační metodou. Klinická úvaha a odborný úsudek by měly být aplikovány na jakýkoli výsledek testu zneužívání léků, zejména při použití předběžných pozitivních výsledků.

SHRNUTÍ:
Třídou opiátů označujeme jakoukoli drogu, která je odvozena z opiového máku, včetně přirozeně se vyskytující sloučeniny, jako je morfin a polosyntetické léčivo jako heroin. Opiáty působí na  potlačení bolesti depresí centrálního nervového systému. Příznaky při dlouhodobém užívání mohou zahrnovat pocení, třes, nevolnost a podrážděnost. Mohou být aplikovány perorálně, injekčně nebo nazální inhalací. 

PARAMETRY VÝROBKU:
- počet testů v balení: 1 ks
- provedení: kazeta s absorpčním polštářkem
- citlivost testu: viz výše
- výsledek již během 10 minut
- jednorázový test
- test pro in vitro sebetestování, pouze k zevnímu použití
- návod k použití je součástí balení
- CE certifikace

POKYNY PRO POUŽITÍ:
Před testováním nechte test dosáhnout pokojové teploty (15-30 ° C). Informujte testovanou osobu, aby neměla nic v ústech, včetně jídla, nápojů nebo tabáku atd., alespoň 10 minut před odběrem slin.

1. Vyjměte testovací prostředek z uzavřeného pouzdra a použijte ho do jedné hodiny.
2. Vložte absorpční polštářek do úst a položte jej pod jazyk, aby se zachytila ústní tekutina, dokud se nezobrazí kontrolní čára C.
3. Umístěte test na čistý a rovný povrch.
4. Odečtěte výsledky za 10 minut.

 

INTERPRETACE VÝSLEDKŮ:

NEGATIVNÍ: Zobrazí se dvě čáry. Jedna barevná čára by měla být v kontrolní oblasti (C) a další čára by měla být v testovací oblasti (T). Tento negativní výsledek ukazuje, že koncentrace opiátů je pod detekovatelnou hladinou 40 ng / ml.

POZNÁMKA: Intenzita barvy v oblasti testovací linie (T) se může lišit v závislosti na koncentraci metamfetaminu přítomném ve vzorku. Proto by měl být každý odstín barvy v oblasti testovací čáry (T) považován za negativní.

POZITIVNÍ: V kontrolní oblasti (C) se zobrazí jedna barevná čára. V testovací oblasti (T) se neobjeví žádná čára. Tento pozitivní výsledek ukazuje, že koncentrace opiátů je nad detekovatelnou hladinou 40 ng / ml.

VADNÝ: Kontrolní čára se nezobrazí. Nedostatečný objem vzorku nebo nesprávná  technika provedení jsou nejpravděpodobnějšími důvody selhání kontrolní ho testu. Zkontrolujte postup a zopakujte test s novým testem.

 

BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ:
Test nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti. Test by měl zůstat v uzavřeném pouzdře až do jeho použití. Sliny nejsou klasifikovány jako biologické nebezpečí.

SKLADOVÁNÍ:
Uchovávejte v balení v uzavřeném pouzdře při 2-30 ° C.  Test je platný do data expirace vytištěného na uzavřeném pouzdru

POZNÁMKA:
Zkouška provedená běžně prodávanými MOP testy poskytuje předběžný analytický výsledek. Pro právní použití výsledku testu je nutné provést laboratorní potvrzení výsledku specifickou alternativní chemickou metodu ve specializované laboratoři.

Vyobrazení výrobku v našem obchodě se může lišit od skutečnosti, nikoliv však typ testu nebo jeho parametry.

Heroin – Wikipedie

Heroin, braun, morfin, opiáty:

Termín opiát označuje alkaloidy obsažené v opiu, extraktu z nezralých makovic máku setého. Hlavními opiáty z opia jsou morfin a thebain. Surové opium se nejčastěji používá jako základní surovina pro výrobu dalších drog. Opiáty jsou prostředky se silným tlumivým účinkem na centrální nervový systém. Pravidelní uživatelé si vypěstují fyziologickou toleranci vedoucí k stupňovitě se zvyšujícímu dávkování.

Heroin, neboli diacetylmorfin, je derivát alkaloidu morfinu. Tato droga je silně návyková a vyvolává silnou euforii, která často mizí spolu se zvyšováním tolerance. Velkým rizikem je možnost předávkování, otrava z příměsí přidaných pro naředění drogy, kornatění žil, chronická zácpa a nákaza při použití nesterilních jehel při nitrožilní aplikaci. V kombinaci s ostatními tlumivými prostředky může heroin zabít i zkušené uživatele, zejména když se jejich tolerance drogy snižuje a nebo se zvýší síla jejich obvyklé dávky. V játrech je heroin rychle metabolizován na morfin.

Morfin, také známý jako morfium, se používá v lékařství jako silné analgetikum a též k výrobě heroinu.

Doba, po kterou je možné zjistit užití těchto drog:
Doba, po kterou je možné užití drogy zjistit, se může u jednotlivých uživatelů značně lišit. Vždy závisí na váze a metabolismu konkrétní osoby, na požitém množství a síle (čistotě) drogy, na pravidelnosti užívání a ve většině případů i na způsobu užití. Vliv má i zvolený vzorek (moč, sliny, pot, krev, vlasy) a testovací metoda (citlivost testu). Obecně lze stanovit tyto orientační doby záchytu:

- MOP v moči: cca 2 až 4 dny
- MOP ve slinách: cca 12 až 36 hodin
- MOP v krvi: neuvádí se
- MOP ve vlasech: cca 3 měsíce (záleží na délce vlasů)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Testy na drogy ze slin
Počet ks: 1 ks
Typ testu: Sliny
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MS Avatar autora | 23.2.2024
Další spokojenost s dodáním zboží
5
IH Avatar autora | 5.11.2023
Nakupujeme pravidelně do firmy a vždy bezproblémové fingování a komunikace.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

IVD Biotech je česká společnost se sídlem v Praze, která se zaměřuje na distribuci kvalitních in vitro diagnostických testů (IVD) od významných zahraničních společností. Tyto společnosti se zabývají nejen výrobou, ale i vývojem IVD produktů, čímž zajišťují jejich špičkovou kvalitu a inovativnost.

IVD Biotech nabízí širokou škálu IVD testů pro různé diagnostické účely, včetně:

  • Těhotenské testy: IVD Biotech je známá pro své těhotenské testy PregnaTest, které jsou jedny z nejprodávanějších těhotenských testů v České republice.
  • Testy na plodnost: Společnost nabízí širokou škálu testů na plodnost pro muže i ženy, včetně testů ovulace a testů spermií.
  • Infekční testy: IVD Biotech nabízí testy na diagnostiku různých infekčních onemocnění, včetně HIV, chlamydií a žloutenky.
  • Genetické testy: Společnost nabízí testy pro diagnostiku genetických onemocnění, včetně cystické fibrózy a Downova syndromu.
  • Výzkumné produkty: IVD Biotech nabízí širokou škálu produktů pro výzkum v oblasti životních věd, včetně protilátek, enzymů a DNA.

IVD Biotech je registrovaným distributorem diagnostických zdravotnických prostředků in vitro u Ministerstva zdravotnictví ČR v souladu s platnými právními předpisy. Veškeré  nabízené výrobky jsou CE certifikovány a společně s nimi dodávají i podrobný návod v Českém jazyce.

Produkty této značky naleznete v kategorii: Testy na drogy z moči, Testy na drogy ze slin, Zdravotnické potřeby, Testy na onkologická onemocnění