Veroval® Prevence žaludečních onemocnění - domácí test

Kód: 5103
289 Kč / ks 251 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Rychlý a spolehlivý test ke zjištění bakterie Helicobacter pylori. Výsledek do 10 minut.

Senzitivita: 94, 03 %, specificita: 97,73 %, přesnost 96 %.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednou z nejrozšířenějších infekcí v dnešní době je Helicobacter pylori (H.pylori), bakterie infikující organismus lidí a zvířat, která oslabuje přirozenou obranyschopnost žaludku. Usazuje se zejména v oblasti žaludku a dvanáctníku, kde může vyvolávat záněty a jiné zdravotní problémy. Problémy způsobuje přemnožení této bakterie v žaludku.

Helikobakter pylori PŘÍZNAKY

Příznaky helikobaktera jsou zejména v prvních fázích expanze této bakterie v organismu vcelku nepatrné a lidé si je často zaměňují s běžnými trávicími problémy. Proto je odhalení bakterie v počátečních fázích (kdy je nejlépe léčitelná) velmi problematické. V prvních fázích onemocnění mohou být viděny tyto příznaky:

 • nutkání stále něco jíst, žravost
 • tlak v horní části žaludku
 • nadýmání a zápach z úst
 • těžké trávení

 Pokud při takových indikátorech nepodnikneme proti Helicobacter žádné kroky, tak následně přicházejí pozdější příznaky infekce Helicobacterem, kdy si většina lidí uvědomí, že něco s jejich organismem není v pořádku. Pozdějšími příznaky helikobaktera jsou:

 • bolesti žaludku,
 • říhání,
 • zápach ze žaludku,
 • výstup kyselých šťáv ze žaludku nahoru,
 • "pálení žáhy",
 • hořká pachuť v ústech,
 • pocit tlaků ze žaludku 

Bakterie Helicobacter pylori způsobuje záněty žaludku a střev a může přispět ke vzniku žaludečních vředů. Jde také o rizikový faktor pro rakovinu žaludku. Díky včasné léčbě nedojde k rozvoji onemocnění. S testem Veroval se zvládnete otestovat sami v pohodlí domova. A výsledek zjistíte už za 10 minut.

Jak test funguje?

Test z malého vzorku krve zjistí přítomnost protilátek proti bakterii Helicobacter pylori. I v domácím prostředí dosáhnete přesných výsledků. Spolehlivost testu Veroval Prevence žaludečních onemocnní je vyšší než 96 %.

Jednoduché použití

 1. Potřebujete pouze jednu kapku krve.
 2. Odeberte ji lancetou přiloženou k testu.
 3. Smíchejte krev s roztokem.
 4. Je přitom důležité směs řádně protřepat.
 5. Odkápněte směs na testovací kazetu a za 10 minut odečtěte výsledek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zdravý životní styl má dnes vysokou prioritu pro mnoho lidí. Díky svému komplexnímu portfoliu vychází značka Veroval vstříc požadavkům zákazníků, kteří chtějí mít svůj zdravotní stav pod kontrolou.Veroval má ve své nabídce přístroje a testy určené pro domácí diagnostiku, která umožňuje pravidelně monitorovat zdravotní stav, a včas tak rozpoznat možná zdravotní rizika. 

Distributorem výrobků značky Veroval je Hartmann.S revolučními domácími diagnostickými testy Veroval během několika málo vteřin například odhalíte nedostatek železa v organizmu, onemocnění bakteriálního původu a celé spektrum dalších zdravotních komplikací.

Všechny produkty jsou klinicky ověřené.