Přísavné madlo, univerzální použití

Kód: 21099
349 Kč –16 %
Snímek obrazovky 2022 05 23 132630
349 Kč –16 % 290 Kč / ks 240 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Je jen málo lidí, kterým to alespoň jednou v životě v koupelně trochu neuklouznulo. Není to vůbec dobrý pocit, že? Z pádů v koupelně mohou vzniknout velmi ošklivá poranění i vážné úrazy. S tímto bezpečnostním madlem jim můžete hravě předejít. 
Bezpečnostní madlo
je ideálním pomocníkem pro osoby se sníženou pohyblivostí, seniory, děti či každého, kdo se chce cítit (nejen) v koupelně bezpečně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Super silné přísavné madlo je robustní a bezpečné, ani dospělý člověk nedokáže madlo stáhnout svou největší silou. Ideální pro použití v koupelně.

POSKYTUJE VÁM OCHRANU: Je jen málo lidí, kterým to alespoň jednou v životě v koupelně trochu neuklouznulo. Není to vůbec dobrý pocit, že? Z pádů v koupelně mohou vzniknout velmi ošklivá poranění i vážné úrazy. S tímto bezpečnostním madlem jim můžete hravě předejít. Je ideální pro osoby se sníženou pohyblivostí, seniory, děti či každého, kdo se chce cítit v koupelně bezpečně. 

POHODLNÉ, NEKLOUZAVÉ MADLO: texturovaná, tvarovaná guma vytváří neklouzavý povrch. Spodní strana rukojeti je vybavena tvarovanými úchyty pro prsty pro ještě větší bezpečnost a jistotu pevného úchopu.

SNADNÁ INSTALACE A NASTAVENÍ: vytáhněte zajišťovací západku - připevněte rukojeť na hladký, suchý, odmaštěný, neporézní povrch - stiskněte západku - hotovo!

Toto madlo se snadno instaluje nebo odstraňuje ze stěn vany nebo sprchového koutu pomocí zajišťovacích západek, které zajistí madlo na místě. Při správné instalaci a používání nepoškodí povrchy. Zdvihací jazýčky umožňují snadné přemístění madla. Upravte výšku na stěně sprchového koutu, změňte stranu vany a dokonce si jej vezměte na cesty, abyste se mohli bezpečně vykoupat i jinde, než doma. 

Bezpečnostní upozornění: vhodné pouze pro osoby do 100 kg tělesné hmotnosti!

Balení obsahuje 1 ks. 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 28.7.2023
Máme doma v koupelně a opravdu dobře drží.