Nitrilové ochranné a diagnostické rukavice SaFeHAND, velikost XS, S, M, L, XL, 100 ks

Kód: 8553/S
260 Kč / ks 215 Kč bez DPH
Skladem
Varianta
Možnosti doručení
 • Nitrilové ochranné a diagnostické rukavice - účinná ochrana pro osoby s alergií na latex
 • Jsou stejně odolné a zároveň nezpůsobují alergie.
 • Rukavice SafeHAND mají všechny vlastnosti, které zajistí, že vaše ruce budou řádně chráněny a zároveň nebudou unavené a podrážděné. 
 • Nesterilní, 100ks v balení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ochranné a diagnostické nitrilové rukavice SafeHAND bez pudru jsou vyrobeny z kopolymer butadienu a akrylonitrilu s využitím pokročilé výrobní technologie. Díky tomu jsou pro svou odolnost a vysokou flexibilitu dobrou alternativou k latexovým rukavicím.

Rukavice SafeHAND jsou také extrémně měkké. Dokonale se přizpůsobí tvaru ruky, čímž minimalizují jejich únavu a zajišťují plnou volnost pohybu (i při dlouhém používání). Ochranné nitrilové rukavice vám umožní provádět ty nejpřesnější úkoly s pohodlím a vynikající ochranou.

Jsou odolné proti průniku běžných cytostatik a chemikálií. Jsou vyrobeny ze syntetického materiálu, který nezpůsobuje alergické reakce na latex (mohou však vyvolat alergické reakce u osob citlivých na dibutyldithiokarbamát zinečnatý ZDBC / CAS číslo: 136-23-2, což je chemická látka používaná při výrobě rukavic ve stopovém množství - pokud se objeví alergická reakce, přerušte užívání a poraďte se s lékařem).

Mají univerzální tvar (sedí na obě ruce); jsou doplněny rolovanou manžetou; mají texturovaný povrch prstů (usnadňující přesný úchop) neobsahují práškové činidlo; jsou zdravotnickým výrobkem, certifikovanými osobními ochrannými prostředky; mají široké využití (i v gastronomii, neboť byly schváleny pro styk s potravinami); mají obal, který umožňuje snížit množství kontaminace - patentovaná technologie strojního balení a dávkovací otvor chráněný fólií.

Kromě toho se vyznačují vysokými bariérovými vlastnostmi, které byly prokázány v testech s použitím: metoda testování pevnosti materiálů pro penetraci krví přenosných patogenů podle ASTM F1671; metoda testování odolnosti rukavic proti průniku cytostatik podle ASTM D6978; metoda stanovení odolnosti ochranných rukavic proti chemikáliím a mikroorganismům dle EN 374. 

Nitrilové diagnostické rukavice SafeHAND mají široké využití - osvědčí se nejen při práci lékařů, zubařů, sester nebo laboratorních diagnostiků. Oba jsou odolné a umožňují přesné pohyby. Díky tomu se používají také v kosmetických salonech a kadeřnických salonech. Budou také fungovat, pokud hledáte ty správné produkty pro potravinářský nebo cateringový sektor. Neobsahují prášek, takže nehrozí kontaminace potravin. Nitrilové rukavice SafeHAND se také vyznačují vysokou chemickou odolností. Díky tomu budou účinnou ochranou vašich rukou při úklidových pracích.


 

 Velikost: XS, S, M, L, XL

Klasifikace: zdravotnický prostředek- třída I, osobní ochranné prostředky - kategorie III

Počet kusů v balení: 100              

Doplňkové parametry

Kategorie: Nitrilové
AQL: 1,5
Materiál: Nitril
Norma: EN374, EN455, EN420, EN1041, EN14971, EN15223, EN16523
Pudrované: NE
Sterilní: Ne
Velikost: XS, S, M, L

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: